OÜ Restmart Ehitus
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 176 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 266 256,00 | 1 313 408,00 | 1 699 869,00 | 380 799,00 | 157 242,00 |
| Ärikasum (€) | -176 281,00 | -20 035,00 | -6 843,00 | 12 198,00 | 8 697,00 |
| Puhaskasum (€) | -187 401,00 | -33 086,00 | -20 752,00 | -1 857,00 | -849,00 |
| Varad (€) | 443 003,00 | 420 224,00 | 301 369,00 | 235 522,00 | 176 128,00 |
| Kohustised (€) | 378 410,00 | 388 717,00 | 290 614,00 | 226 624,00 | 168 079,00 |
| Omakapital (€) | 64 593,00 | 31 507,00 | 10 755,00 | 8 898,00 | 8 049,00 |
| Raha (€) | 33 248,00 | 13 582,00 | 21 295,00 | 58 619,00 | 11 557,00 |
| Töötajate arv | — | — | 8,00 | 4,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2019Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2018Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 176 tuh €
- Omakapital
- 8,0 tuh €
- Kohustised
- 168 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 33,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 6,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2023–2023 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 157 242,00 € · puhaskahjum 849,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pikk tn 45-2 · 10133 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 50030247 / 9
Varasemad muutused
müügitulu 380 799,00 € · puhaskahjum 1 857,00 €
müügitulu 1 699 869,00 € · puhaskahjum 20 752,00 €
müügitulu 1 313 408,00 € · puhaskahjum 33 086,00 €
müügitulu 2 266 256,00 € · puhaskahjum 187 401,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopli tn 72d · 10412 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50030247 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopli tn 72a · 10412 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50030247 / 5
müügitulu 1 727 614,00 € · puhaskasum 10 206,00 €
müügitulu 5 222 986,00 € · puhaskasum 54 144,00 €
müügitulu 1 409 727,00 € · puhaskasum 192 357,00 €
müügitulu 528 487,00 € · puhaskasum 13 742,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopli tn 72 · 10412 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50030247 / 3
müügitulu 219 436,00 € · puhaskasum 9 045,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026