Tactical Solution OÜ
Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 179 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 14 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 27.05.2026; lepingu maksumus 2,1 mln €: Toidupakkide ostmine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 354 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 109 369,00 | 5 238 172,00 | 4 427 802,00 | 3 947 620,00 | 10 172 405,00 |
| Ärikasum (€) | -636 554,00 | 52 453,00 | -287 233,00 | -41 511,00 | 1 161 734,00 |
| Puhaskasum (€) | -648 042,00 | 41 432,00 | -246 406,00 | 3 913,00 | 1 106 554,00 |
| Varad (€) | 798 873,00 | 6 014 521,00 | 5 408 961,00 | 6 562 880,00 | 7 931 241,00 |
| Kohustised (€) | 532 070,00 | 1 416 286,00 | 1 057 132,00 | 2 207 037,00 | 2 468 844,00 |
| Omakapital (€) | 266 803,00 | 4 598 235,00 | 4 351 829,00 | 4 355 843,00 | 5 462 397,00 |
| Raha (€) | 96 383,00 | 1 791 714,00 | 120 412,00 | 60 983,00 | 7 462,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 7,9 mln €
- Omakapital
- 5,5 mln €
- Kohustised
- 2,5 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 312 tuh €
- Riiklikud maksud
- 80,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 51,5 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2020–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 10
- Teadaolev maht
- Vähemalt 19,0 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
354 tuh € · 8 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 10 172 405,00 € · puhaskasum 1 106 554,00 €
3 100 000,00 € · pandipidaja AS SEB Pank
Varasemad muutused
müügitulu 3 947 620,00 € · puhaskasum 3 913,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Karja tn 17 · 71005 · kanne 16 · Menetlus: Kanne Ä 50029874 / 17
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 4 427 802,00 € · puhaskahjum 246 406,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 5 238 172,00 € · puhaskasum 41 432,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 2 109 369,00 € · puhaskahjum 648 042,00 €
Tactical Solution SPV1 OÜ sai osanikuks: 13,14% · 572,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50029874 / 12
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Riia mnt 54a · 71009 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 50029874 / 11
müügitulu 1 305 185,00 € · puhaskahjum 109 117,00 €
müügitulu 230 658,00 € · puhaskahjum 118 664,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50029874 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi vald, Viiratsi alevik, Farmi tee 18 · 70101 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50029874 / 7
müügitulu 287 126,00 € · puhaskahjum 10 138,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 118 436,00 € · puhaskahjum 37 418,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Tammela tn 5 · 71016 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50029874 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 5 663,00 € · puhaskahjum 3 599,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Tactical Solution OÜ: Kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50029874
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026