Kentmanni Hotell OÜ
Hotellid
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 180 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 5,9 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 257 205,00 | 2 397 989,00 | 2 618 369,00 | 2 656 445,00 | 2 631 903,00 |
| Ärikasum (€) | 56 269,00 | 183 514,00 | 313 804,00 | 301 470,00 | 170 176,00 |
| Puhaskasum (€) | 31 322,00 | 166 177,00 | 321 067,00 | 309 950,00 | 150 068,00 |
| Varad (€) | 150 154,00 | 369 024,00 | 468 586,00 | 596 416,00 | 577 184,00 |
| Kohustised (€) | 611 520,00 | 364 213,00 | 442 708,00 | 260 588,00 | 271 288,00 |
| Omakapital (€) | -461 366,00 | 4 811,00 | 25 878,00 | 335 828,00 | 305 896,00 |
| Raha (€) | 87 364,00 | 292 298,00 | 411 398,00 | 519 629,00 | 487 650,00 |
| Töötajate arv | — | — | 18,00 | 18,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 577 tuh €
- Omakapital
- 306 tuh €
- Kohustised
- 271 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,0 mln €
- Riiklikud maksud
- 52,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 46,0 tuh €
- Töötajaid
- 32,00
Riigihanked
2022–2022 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
5,9 tuh € · 8 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 631 903,00 € · puhaskasum 150 068,00 €
müügitulu 2 656 445,00 € · puhaskasum 309 950,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 618 369,00 € · puhaskasum 321 067,00 €
müügitulu 2 397 989,00 € · puhaskasum 166 177,00 €
müügitulu 1 257 205,00 € · puhaskasum 31 322,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 687 468,00 € · puhaskahjum 294 291,00 €
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50029870 / 7
müügitulu 29 341,00 € · puhaskahjum 201 397,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Kentmanni tn 13 · 10116 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50029870 / 5
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Paadi tn 5 · 10151 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50029870 / 3
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026