Wolt Eesti OÜ
Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
03.11.2026 · Juhatusse lisandus Irina Kuzina. Juhatusest lahkus Mantas Lomsargis.
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 186 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2247 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 14,2 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 616 819,00 | 19 018 266,00 | 6 779 611,00 | 7 064 068,00 | 8 417 819,00 |
| Ärikasum (€) | 108 703,00 | 185 217,00 | 184 153,00 | 134 733,00 | -33 359,00 |
| Puhaskasum (€) | 108 703,00 | 185 217,00 | 174 729,00 | 171 492,00 | -91 290,00 |
| Varad (€) | 1 758 921,00 | 3 068 901,00 | 2 893 001,00 | 4 093 298,00 | 3 976 786,00 |
| Kohustised (€) | 1 458 309,00 | 2 583 072,00 | 2 232 443,00 | 3 261 248,00 | 2 819 467,00 |
| Omakapital (€) | 300 612,00 | 485 829,00 | 660 558,00 | 832 050,00 | 1 157 319,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 72,00 | 69,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 4,0 mln €
- Omakapital
- 1,2 mln €
- Kohustised
- 2,8 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 9,4 mln €
- Riiklikud maksud
- 2,5 mln €
- Tööjõumaksud
- 974 tuh €
- Töötajaid
- 6 116,00
Avaliku sektori maksed
2026
14,2 tuh € · 49 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri tn 23a · 10145 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 50029575 / 14
Varasemad muutused
müügitulu 8 417 819,00 € · puhaskahjum 91 290,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 7 064 068,00 € · puhaskasum 171 492,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Wolt Enterprises Oy osalus lõppes: 100% · 2 500,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50029575 / 12
müügitulu 6 779 611,00 € · puhaskasum 174 729,00 €
müügitulu 19 018 266,00 € · puhaskasum 185 217,00 €
müügitulu 4 616 819,00 € · puhaskasum 108 703,00 €
müügitulu 3 254 468,00 € · puhaskasum 85 237,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Aia tn 10a · 10111 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 50029575 / 8
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
müügitulu 1 840 401,00 € · puhaskasum 47 813,00 €
müügitulu 1 129 648,00 € · puhaskasum 21 368,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tatari tn 64 · 10134 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50029575 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
müügitulu 384 903,00 € · puhaskasum 34 991,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 04.11.2026