OÜ Šeiker Teed
Kruusa- ja liivakarjääride tegevus; savi ja kaoliini kaevandamine
04.11.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 190 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 18.08.2026; lepingu maksumus 55,8 tuh €: Raasiku valla teede remont ja pindamistööd 2026.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 883 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 468 496,00 | 1 766 245,00 | 1 534 406,00 | 1 691 258,00 | 1 071 054,00 |
| Ärikasum (€) | 50 144,00 | 68 020,00 | 59 956,00 | 95 188,00 | -154 325,00 |
| Puhaskasum (€) | 46 555,00 | 62 170,00 | 50 000,00 | 86 842,00 | -159 614,00 |
| Varad (€) | 643 660,00 | 797 862,00 | 763 517,00 | 760 241,00 | 690 285,00 |
| Kohustised (€) | 175 941,00 | 267 973,00 | 200 320,00 | 110 202,00 | 183 168,00 |
| Omakapital (€) | 467 719,00 | 529 889,00 | 563 197,00 | 650 039,00 | 507 117,00 |
| Raha (€) | 74 577,00 | 179 725,00 | 111 328,00 | 82 501,00 | 16 929,00 |
| Töötajate arv | — | — | 17,00 | 17,00 | 17,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 690 tuh €
- Omakapital
- 507 tuh €
- Kohustised
- 183 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 276 tuh €
- Riiklikud maksud
- 93,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 68,3 tuh €
- Töötajaid
- 16,00
Riigihanked
2017–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 41
- Teadaolev maht
- Vähemalt 5,9 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
883 tuh € · 42 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
1 531,12 € → 1 531,12 € · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
18 445,43 € → 1 531,12 € · vähenes 16 914,31 € · sh tasumisgraafikus 1 531,12 € · graafiku lõpp 31.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
1 531,12 € → 18 445,43 € · suurenes 16 914,31 € · sh tasumisgraafikus 1 531,12 € · graafiku lõpp 31.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
1 836,55 € → 1 531,12 € · vähenes 305,43 € · sh tasumisgraafikus 1 531,12 € · graafiku lõpp 31.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
Varasemad muutused
1 531,12 € → 1 836,55 € · suurenes 305,43 € · sh tasumisgraafikus 1 531,12 € · graafiku lõpp 31.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
4 531,12 € → 1 531,12 € · vähenes 3 000,00 € · sh tasumisgraafikus 1 531,12 € · graafiku lõpp 31.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
20 385,79 € → 4 531,12 € · vähenes 15 854,67 € · sh tasumisgraafikus 4 531,12 € · graafiku lõpp 31.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
4 531,12 € → 20 385,79 € · suurenes 15 854,67 € · sh tasumisgraafikus 4 531,12 € · graafiku lõpp 31.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
13 222,28 € → 4 531,12 € · vähenes 8 691,16 € · sh tasumisgraafikus 4 531,12 € · graafiku lõpp 31.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
18 483,28 € → 13 222,28 € · vähenes 5 261,00 € · sh tasumisgraafikus 4 531,12 € · graafiku lõpp 31.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
18 483,28 € → 18 483,28 € · sh tasumisgraafikus 4 531,12 € · graafiku lõpp 31.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
33 222,28 € → 18 483,28 € · vähenes 14 739,00 € · sh tasumisgraafikus 7 531,12 € · graafiku lõpp 31.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
26 492,57 € → 33 222,28 € · suurenes 6 729,71 € · sh tasumisgraafikus 7 531,12 € · graafiku lõpp 31.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
10 531,12 € → 26 492,57 € · suurenes 15 961,45 € · sh tasumisgraafikus 7 531,12 € · graafiku lõpp 31.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
10 531,12 € → 10 531,12 € · sh tasumisgraafikus 7 531,12 € · graafiku lõpp 31.10.2026 · vanima nõude tähtpäev 12.01.2026
müügitulu 1 071 054,00 € · puhaskahjum 159 614,00 €
müügitulu 1 691 258,00 € · puhaskasum 86 842,00 €
müügitulu 1 534 406,00 € · puhaskasum 50 000,00 €
Roobuka OÜ osalus lõppes: 100% · 2 500,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50027367 / 5
müügitulu 1 766 245,00 € · puhaskasum 62 170,00 €
müügitulu 1 468 496,00 € · puhaskasum 46 555,00 €
müügitulu 1 128 727,00 € · puhaskasum 7 296,00 €
müügitulu 1 242 663,00 € · puhaskasum 92 127,00 €
müügitulu 986 366,00 € · puhaskasum 10 781,00 €
müügitulu 822 281,00 € · puhaskasum 91 207,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Kohila vald, Sutlema küla, Metsapunkti tee 7 · 79710 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50027367 / 2
müügitulu 562 620,00 € · puhaskasum 59 307,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026