Evest OÜ
Sõiduõpe
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 203 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 30 855,00 | 33 345,00 | 38 359,00 | 35 239,00 | 36 971,00 |
| Ärikasum (€) | -908,00 | 130,00 | 0,00 | 1 450,00 | -8 040,00 |
| Puhaskasum (€) | -908,00 | 130,00 | 0,00 | 1 450,00 | -8 040,00 |
| Varad (€) | 50 473,00 | 33 092,00 | 27 047,00 | 27 626,00 | 20 972,00 |
| Kohustised (€) | 41 315,00 | 23 804,00 | 17 759,00 | 16 888,00 | 18 274,00 |
| Omakapital (€) | 9 158,00 | 9 288,00 | 9 288,00 | 10 738,00 | 2 698,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 1 613,00 | 2 049,00 | 1 206,00 | 3 302,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 21,0 tuh €
- Omakapital
- 2,7 tuh €
- Kohustised
- 18,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 991 €
- Tööjõumaksud
- 1,1 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 36 971,00 € · puhaskahjum 8 040,00 €
müügitulu 35 239,00 € · puhaskasum 1 450,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 38 359,00 € · puhaskasum 0,00 €
müügitulu 33 345,00 € · puhaskasum 130,00 €
müügitulu 30 855,00 € · puhaskahjum 908,00 €
müügitulu 27 873,00 € · puhaskahjum 1 533,00 €
müügitulu 31 145,00 € · puhaskasum 5 016,00 €
müügitulu 18 620,00 € · puhaskahjum 2 286,00 €
müügitulu 17 546,00 € · puhaskasum 2 447,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Mäepealse tn 12-6 · 12619 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50028426 / 3
müügitulu 12 936,00 € · puhaskasum 3 924,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026