Hingesära OÜ
Mujal liigitamata tervishoiualad
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 216 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,0 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 24 522,00 | 17 273,00 | 17 171,00 | 14 559,00 | 12 181,00 |
| Ärikasum (€) | 5 338,00 | 374,00 | -1 520,00 | 3 400,00 | 1 301,00 |
| Puhaskasum (€) | 5 338,00 | 374,00 | -1 520,00 | 3 400,00 | 1 301,00 |
| Varad (€) | 23 654,00 | 24 426,00 | 22 395,00 | 25 795,00 | 27 178,00 |
| Kohustised (€) | 113,00 | 511,00 | 0,00 | 0,00 | 82,00 |
| Omakapital (€) | 23 541,00 | 23 915,00 | 22 395,00 | 25 795,00 | 27 096,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 27,2 tuh €
- Omakapital
- 27,1 tuh €
- Kohustised
- 82 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
1,0 tuh € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 12 181,00 € · puhaskasum 1 301,00 €
müügitulu 14 559,00 € · puhaskasum 3 400,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 17 171,00 € · puhaskahjum 1 520,00 €
müügitulu 17 273,00 € · puhaskasum 374,00 €
müügitulu 24 522,00 € · puhaskasum 5 338,00 €
müügitulu 22 131,00 € · puhaskasum 6 406,00 €
müügitulu 23 228,00 € · puhaskasum 3 098,00 €
müügitulu 28 410,00 € · puhaskasum 6 181,00 €
müügitulu 11 011,00 € · puhaskasum 2 519,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Võimlemise tn 8 · 80014 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50027729 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Võimlemise tn 8 · 80014 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50027729 / 2
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 27.07.2026