Habemiku Agri OÜ
Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 214 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 83,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 474 415,00 | 623 484,00 | 813 195,00 | 805 725,00 | 977 156,00 |
| Ärikasum (€) | 386 989,00 | 617 779,00 | 481 436,00 | 363 457,00 | 564 056,00 |
| Puhaskasum (€) | 381 035,00 | 588 095,00 | 397 642,00 | 262 234,00 | 450 947,00 |
| Varad (€) | 1 519 085,00 | 3 012 336,00 | 3 301 027,00 | 4 308 636,00 | 15 735 728,00 |
| Kohustised (€) | 701 785,00 | 1 611 724,00 | 1 502 773,00 | 2 248 148,00 | 2 994 986,00 |
| Omakapital (€) | 817 300,00 | 1 400 612,00 | 1 798 254,00 | 2 060 488,00 | 12 740 742,00 |
| Raha (€) | 174 619,00 | 22 357,00 | 22 395,00 | 162 610,00 | 54 729,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 15,7 mln €
- Omakapital
- 12,7 mln €
- Kohustised
- 3,0 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 275 tuh €
- Riiklikud maksud
- 43,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 16,0 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Avaliku sektori maksed
2026
83,8 tuh € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 977 156,00 € · puhaskasum 450 947,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 805 725,00 € · puhaskasum 262 234,00 €
müügitulu 813 195,00 € · puhaskasum 397 642,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 623 484,00 € · puhaskasum 588 095,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 474 415,00 € · puhaskasum 381 035,00 €
müügitulu 216 574,00 € · puhaskasum 167 754,00 €
müügitulu 218 536,00 € · puhaskasum 98 039,00 €
müügitulu 88 745,00 € · puhaskasum 69 046,00 €
165 000,00 € · pandipidaja AS SEB Pank
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kastre vald, Terikeste küla, Arro · 62413 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50027528 / 4
müügitulu 132 927,00 € · puhaskasum 53 323,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Võnnu vald, Terikeste küla, Arro · 62413 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50027528 / 2
müügitulu 71 498,00 € · puhaskasum 45 603,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026