Ülle massaažituba OÜ
Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 223 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 196,00 | 3 325,00 | 2 971,00 | 2 510,00 | 3 070,00 |
| Ärikasum (€) | 206,00 | 892,00 | -112,00 | -13,00 | 139,00 |
| Puhaskasum (€) | 206,00 | 892,00 | -112,00 | -7,00 | 140,00 |
| Varad (€) | 2 960,00 | 3 852,00 | 3 736,00 | 3 730,00 | 3 870,00 |
| Kohustised (€) | 740,00 | 740,00 | 740,00 | 740,00 | 740,00 |
| Omakapital (€) | 2 220,00 | 3 112,00 | 2 996,00 | 2 990,00 | 3 130,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 2 302,00 | 3 571,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,9 tuh €
- Omakapital
- 3,1 tuh €
- Kohustised
- 740 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMuutused
müügitulu 3 070,00 € · puhaskasum 140,00 €
müügitulu 2 510,00 € · puhaskahjum 7,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 971,00 € · puhaskahjum 112,00 €
müügitulu 3 325,00 € · puhaskasum 892,00 €
müügitulu 2 196,00 € · puhaskasum 206,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 936,00 € · puhaskasum 32,00 €
müügitulu 2 408,00 € · puhaskasum 17,00 €
müügitulu 2 292,00 € · puhaskasum 35,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 2 331,00 € · puhaskahjum 20,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Vastemõisa küla, Vastemõisa tee 10-3 · 71301 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50026946 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Suure-Jaani vald, Vastemõisa küla, Vastemõisa tee 10-3 · 71301 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50026946 / 2
müügitulu 1 036,00 € · puhaskahjum 550,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.09.2026