Rumirex OÜ
Maanteede ja kiirteede ehitus
28.10.2026 · Juhtimismuudatus kanti registrisse — Marju Moor – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50023686 / 11
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 272 päeva tagasi.
2025. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 22.10.2026: 2026 - 2030 lumetõrjetööde tegemine Võru valla teedel ning tänavatel.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 14,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 900 619,00 | 511 782,00 | 534 028,00 | 544 479,00 | 340 066,00 |
| Ärikasum (€) | -21 853,00 | 36 269,00 | -70 524,00 | -2 348,00 | 14 639,00 |
| Puhaskasum (€) | -26 558,00 | 32 801,00 | -80 020,00 | -32 283,00 | 14 657,00 |
| Varad (€) | 771 896,00 | 729 490,00 | 1 316 231,00 | 507 761,00 | 530 648,00 |
| Kohustised (€) | 217 308,00 | 142 101,00 | 808 862,00 | 32 675,00 | 41 271,00 |
| Omakapital (€) | 554 588,00 | 587 389,00 | 507 369,00 | 475 086,00 | 489 377,00 |
| Raha (€) | 114 638,00 | 225 418,00 | 122 914,00 | 244 617,00 | 59 196,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 531 tuh €
- Omakapital
- 489 tuh €
- Kohustised
- 41,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 354 tuh €
- Riiklikud maksud
- 38,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 11,3 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2019–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 5
- Teadaolev maht
- Vähemalt 2,8 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
14,5 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Marju Moor – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50023686 / 11
müügitulu 340 066,00 € · puhaskasum 14 657,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 544 479,00 € · puhaskahjum 32 283,00 €
müügitulu 534 028,00 € · puhaskahjum 80 020,00 €
müügitulu 511 782,00 € · puhaskasum 32 801,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Vastseliina alevik, Võru tn 6a · 65201 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 50023686 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Vastseliina alevik, Tootmise tn 8 · 65201 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 50023686 / 7
müügitulu 900 619,00 € · puhaskahjum 26 558,00 €
müügitulu 770 103,00 € · puhaskasum 14 424,00 €
müügitulu 858 591,00 € · puhaskasum 150 708,00 €
müügitulu 872 264,00 € · puhaskasum 291 005,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Vastseliina alevik, Tootmise tn 13a · 65201 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50023686 / 6
müügitulu 406 326,00 € · puhaskasum 68 441,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Vastseliina vald, Vastseliina alevik, Tootmise tn 13a · 65201 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50023686 / 4
müügitulu 362 191,00 € · puhaskasum 54 068,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.10.2026