OÜ Voore Farm Teenused
Taimekasvatuse abitegevused
24.10.2026 · Maksuvõlg muutus — 96 823,00 € → 100 601,00 € · suurenes 3 778,00 € · sh tasumisgraafikus 100 601,00 € · graafiku lõpp 30.06.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 283 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 25.11.2021: Vinni valla teedel lumelükkamine 2021-2022.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 76,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 155 899,00 | 3 338 753,00 | 3 787 810,00 | 3 743 636,00 | 4 190 887,00 |
| Ärikasum (€) | 500 475,00 | 136 606,00 | 475 159,00 | 410 269,00 | 487 452,00 |
| Puhaskasum (€) | 408 672,00 | 40 360,00 | 296 120,00 | 168 123,00 | 320 685,00 |
| Varad (€) | 4 016 159,00 | 5 099 092,00 | 5 564 333,00 | 6 060 515,00 | 6 058 347,00 |
| Kohustised (€) | 2 845 196,00 | 3 887 769,00 | 4 056 891,00 | 4 384 950,00 | 4 062 097,00 |
| Omakapital (€) | 1 170 963,00 | 1 211 323,00 | 1 507 442,00 | 1 675 565,00 | 1 996 250,00 |
| Raha (€) | 52 722,00 | 4 311,00 | 10 813,00 | 1 069,00 | 1 345,00 |
| Töötajate arv | — | — | 31,00 | 25,00 | 31,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 6,1 mln €
- Omakapital
- 2,0 mln €
- Kohustised
- 4,1 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,4 mln €
- Riiklikud maksud
- 438 tuh €
- Tööjõumaksud
- 203 tuh €
- Töötajaid
- 35,00
Riigihanked
2019–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 3
Avaliku sektori maksed
2026
76,0 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
96 823,00 € → 100 601,00 € · suurenes 3 778,00 € · sh tasumisgraafikus 100 601,00 € · graafiku lõpp 30.06.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
24 174,69 € → 96 823,00 € · suurenes 72 648,31 € · sh tasumisgraafikus 24 174,69 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
119 160,75 € → 24 174,69 € · vähenes 94 986,06 € · sh tasumisgraafikus 24 174,69 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
118 191,45 € → 119 160,75 € · suurenes 969,30 € · sh tasumisgraafikus 24 174,69 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
Varasemad muutused
24 174,69 € → 118 191,45 € · suurenes 94 016,76 € · sh tasumisgraafikus 24 174,69 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
49 174,69 € → 24 174,69 € · vähenes 25 000,00 € · sh tasumisgraafikus 24 174,69 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
74 174,69 € → 49 174,69 € · vähenes 25 000,00 € · sh tasumisgraafikus 49 174,69 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
99 174,69 € → 74 174,69 € · vähenes 25 000,00 € · sh tasumisgraafikus 74 174,69 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
99 174,69 € → 99 174,69 € · sh tasumisgraafikus 74 174,69 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
148 345,10 € → 99 174,69 € · vähenes 49 170,41 € · sh tasumisgraafikus 99 174,69 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
müügitulu 4 190 887,00 € · puhaskasum 320 685,00 €
müügitulu 3 743 636,00 € · puhaskasum 168 123,00 €
Tiina Klammer – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50023264 / 17
müügitulu 3 787 810,00 € · puhaskasum 296 120,00 €
müügitulu 3 338 753,00 € · puhaskasum 40 360,00 €
müügitulu 3 155 899,00 € · puhaskasum 408 672,00 €
müügitulu 2 693 300,00 € · puhaskasum 168 487,00 €
Osaühing Voore Farm osalus muutus: 100% · 2 500,00 € → 100% · 2 600,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50023264 / 13
müügitulu 2 524 800,00 € · puhaskasum 97 062,00 €
müügitulu 2 358 485,00 € · puhaskahjum 233 045,00 €
müügitulu 2 208 427,00 € · puhaskasum 97 620,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Vinni vald, Viru-Jaagupi alevik, Rahu tn 4 · 46604 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 50023264 / 8
müügitulu 1 261 539,00 € · puhaskasum 29 566,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · OÜ Voore Farm Teenused: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50023264
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026