Dentias OÜ
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 294 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 20,5 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 66 020,00 | 58 682,00 | 79 721,00 | 74 188,00 | 88 839,00 |
| Ärikasum (€) | 592,00 | 41,00 | 80,00 | 50,00 | 1 944,00 |
| Puhaskasum (€) | 592,00 | 41,00 | 79,00 | 50,00 | 1 943,00 |
| Varad (€) | 12 933,00 | 11 410,00 | 11 904,00 | 11 825,00 | 14 028,00 |
| Kohustised (€) | 7 527,00 | 5 963,00 | 6 378,00 | 6 249,00 | 6 509,00 |
| Omakapital (€) | 5 406,00 | 5 447,00 | 5 526,00 | 5 576,00 | 7 519,00 |
| Raha (€) | 12 933,00 | 11 410,00 | 11 904,00 | 7 625,00 | 10 728,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 14,0 tuh €
- Omakapital
- 7,5 tuh €
- Kohustised
- 6,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 225 €
- Tööjõumaksud
- 241 €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
20,5 tuh € · 39 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 88 839,00 € · puhaskasum 1 943,00 €
müügitulu 74 188,00 € · puhaskasum 50,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 79 721,00 € · puhaskasum 79,00 €
müügitulu 58 682,00 € · puhaskasum 41,00 €
müügitulu 66 020,00 € · puhaskasum 592,00 €
müügitulu 52 045,00 € · puhaskasum 1 673,00 €
müügitulu 47 381,00 € · puhaskasum 999,00 €
müügitulu 57 892,00 € · puhaskasum 1 383,00 €
müügitulu 54 559,00 € · puhaskasum 2 813,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Küüni tn 4-3 · 51004 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50022266 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Küüni tn 4-3 · 51004 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50022266 / 3
müügitulu 37 546,00 € · puhaskasum 2 004,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026