Raft OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 298 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 132 570,00 | 317 747,00 | 406 935,00 | 353 160,00 | 322 094,00 |
| Ärikasum (€) | 2 981,00 | 69 232,00 | 32 029,00 | 55 165,00 | 31 841,00 |
| Puhaskasum (€) | 2 784,00 | 69 073,00 | 31 993,00 | 55 508,00 | 31 909,00 |
| Varad (€) | 34 082,00 | 112 146,00 | 133 499,00 | 214 568,00 | 222 320,00 |
| Kohustised (€) | 16 615,00 | 25 606,00 | 14 966,00 | 40 527,00 | 16 370,00 |
| Omakapital (€) | 17 467,00 | 86 540,00 | 118 533,00 | 174 041,00 | 205 950,00 |
| Raha (€) | 22 201,00 | 100 820,00 | 87 703,00 | 88 892,00 | 143 868,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 2,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 222 tuh €
- Omakapital
- 206 tuh €
- Kohustised
- 16,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 133 tuh €
- Riiklikud maksud
- 22,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 7,0 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 322 094,00 € · puhaskasum 31 909,00 €
müügitulu 353 160,00 € · puhaskasum 55 508,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 406 935,00 € · puhaskasum 31 993,00 €
müügitulu 317 747,00 € · puhaskasum 69 073,00 €
müügitulu 132 570,00 € · puhaskasum 2 784,00 €
müügitulu 70 337,00 € · puhaskasum 7 736,00 €
müügitulu 24 649,00 € · puhaskasum 3 101,00 €
müügitulu 31 273,00 € · puhaskahjum 3 177,00 €
müügitulu 15 214,00 € · puhaskasum 2 866,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva linn, P. Kerese tn 6-36 · 20304 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50022140 / 2
müügitulu 39 595,00 € · puhaskasum 1 657,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.08.2026