OÜ Saare Hotell
Hotellid
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 305 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 25,7 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 214 536,00 | 237 426,00 | 202 205,00 | 234 993,00 | 399 966,00 |
| Ärikasum (€) | 12 687,00 | -74 975,00 | 61 277,00 | 24 588,00 | -39 992,00 |
| Puhaskasum (€) | 11 466,00 | -79 779,00 | 24 533,00 | 9 853,00 | -49 099,00 |
| Varad (€) | 156 432,00 | 199 119,00 | 1 002 582,00 | 904 463,00 | 759 952,00 |
| Kohustised (€) | 108 501,00 | 230 967,00 | 1 009 897,00 | 901 925,00 | 806 514,00 |
| Omakapital (€) | 47 931,00 | -31 848,00 | -7 315,00 | 2 538,00 | -46 562,00 |
| Raha (€) | 25 205,00 | 37 634,00 | 17 037,00 | 1 251,00 | 3 079,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 6,00 | 7,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 760 tuh €
- Omakapital
- -46,6 tuh €
- Kohustised
- 807 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 244 tuh €
- Riiklikud maksud
- 32,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 22,6 tuh €
- Töötajaid
- 7,00
Avaliku sektori maksed
2026
25,7 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 399 966,00 € · puhaskahjum 49 099,00 €
müügitulu 234 993,00 € · puhaskasum 9 853,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 202 205,00 € · puhaskasum 24 533,00 €
müügitulu 237 426,00 € · puhaskahjum 79 779,00 €
müügitulu 214 536,00 € · puhaskasum 11 466,00 €
müügitulu 189 743,00 € · puhaskasum 29 235,00 €
müügitulu 239 130,00 € · puhaskasum 15 159,00 €
müügitulu 239 948,00 € · puhaskahjum 28 455,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Mändjala küla, Männikäbi · 93871 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50021656 / 6
müügitulu 283 073,00 € · puhaskahjum 31 055,00 €
OÜ Saare Hotell: Kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50021656 / 4, Kanne Ä 50021656 / 3
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
müügitulu 61 967,00 € · puhaskahjum 4 555,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026