Robo OÜ
Killustiku tootmine
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 313 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 163 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 603 370,00 | 714 888,00 | 694 867,00 | 810 466,00 | 1 074 419,00 |
| Ärikasum (€) | 120 955,00 | 103 946,00 | 139 923,00 | 135 253,00 | 235 738,00 |
| Puhaskasum (€) | 115 097,00 | 94 020,00 | 115 256,00 | 121 073,00 | 223 941,00 |
| Varad (€) | 553 457,00 | 783 085,00 | 776 024,00 | 1 184 504,00 | 1 197 369,00 |
| Kohustised (€) | 210 265,00 | 345 873,00 | 248 556,00 | 535 963,00 | 324 887,00 |
| Omakapital (€) | 343 192,00 | 437 212,00 | 527 468,00 | 648 541,00 | 872 482,00 |
| Raha (€) | 189 668,00 | 278 641,00 | 285 227,00 | 498 161,00 | 219 363,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 2,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,2 mln €
- Omakapital
- 872 tuh €
- Kohustised
- 325 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 355 tuh €
- Riiklikud maksud
- 68,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 19,4 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2024–2025 · Riigihangete register
- Korraldatud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
163 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 074 419,00 € · puhaskasum 223 941,00 €
müügitulu 810 466,00 € · puhaskasum 121 073,00 €
Varasemad muutused
305 199,00 € · pandipidaja SIA Citadele Leasing
müügitulu 694 867,00 € · puhaskasum 115 256,00 €
müügitulu 714 888,00 € · puhaskasum 94 020,00 €
müügitulu 603 370,00 € · puhaskasum 115 097,00 €
müügitulu 401 103,00 € · puhaskasum 81 470,00 €
Robo OÜ: Kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50021295 / 6
müügitulu 298 690,00 € · puhaskasum 78 460,00 €
müügitulu 153 959,00 € · puhaskasum 25 711,00 €
müügitulu 244 818,00 € · puhaskasum 20 420,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Märjamaa vald, Märjamaa alev, Pärnu mnt 13 · 78301 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50021295 / 2
müügitulu 287 940,00 € · puhaskasum 19 534,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · KASTI MP OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50021295
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.08.2026