Centaur Invest OÜ
Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 319 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 553,00 | 1 050,00 | 825,00 | 150,00 | 75,00 |
| Ärikasum (€) | -1 848,00 | -1 056,00 | 813,00 | -13 057,00 | -6 616,00 |
| Puhaskasum (€) | 370,00 | 3 217,00 | 4 616,00 | -10 981,00 | -6 542,00 |
| Varad (€) | 39 019,00 | 53 238,00 | 51 864,00 | 33 982,00 | 18 972,00 |
| Kohustised (€) | 10 359,00 | 21 359,00 | 15 369,00 | 8 469,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 28 660,00 | 31 879,00 | 36 495,00 | 25 513,00 | 18 972,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 369,00 | 7 729,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 19,0 tuh €
- Omakapital
- 19,0 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMuutused
müügitulu 75,00 € · puhaskahjum 6 542,00 €
müügitulu 150,00 € · puhaskahjum 10 981,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 825,00 € · puhaskasum 4 616,00 €
müügitulu 1 050,00 € · puhaskasum 3 217,00 €
müügitulu 1 553,00 € · puhaskasum 370,00 €
müügitulu 2 813,00 € · puhaskasum 5 978,00 €
müügitulu 6 868,00 € · puhaskasum 10 898,00 €
müügitulu 2 185,00 € · puhaskasum 7 757,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Oti küla, Kase · 94518 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50021212 / 3
müügitulu 1 435,00 € · puhaskasum 2 574,00 €
müügitulu 2 067,00 € · puhaskahjum 1 416,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026