Netstat OÜ
Arvutialased konsultatsioonid
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 321 päeva tagasi.
2025. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 615,00 | 90,00 | 300,00 | 0,00 | 1 110,00 |
| Ärikasum (€) | -193,00 | -1 456,00 | -3 222,00 | -1 667,00 | 268,00 |
| Puhaskasum (€) | -193,00 | -1 456,00 | -3 222,00 | -40,00 | 442,00 |
| Varad (€) | 18 549,00 | 17 093,00 | 17 291,00 | 15 498,00 | 15 488,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 0,00 | 3 420,00 | 1 667,00 | 1 216,00 |
| Omakapital (€) | 18 549,00 | 17 093,00 | 13 871,00 | 13 831,00 | 14 272,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 15 498,00 | 15 488,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2018Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 15,5 tuh €
- Omakapital
- 14,3 tuh €
- Kohustised
- 1,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMuutused
müügitulu 1 110,00 € · puhaskasum 442,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 40,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 300,00 € · puhaskahjum 3 222,00 €
müügitulu 90,00 € · puhaskahjum 1 456,00 €
müügitulu 615,00 € · puhaskahjum 193,00 €
müügitulu 796,00 € · puhaskahjum 1 744,00 €
müügitulu 1 440,00 € · puhaskahjum 6 557,00 €
müügitulu 13 230,00 € · puhaskasum 12 762,00 €
müügitulu 8 990,00 € · puhaskasum 5 231,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Vihuri tn 4 · 10311 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50021088 / 2
müügitulu 9 050,00 € · puhaskasum 9 050,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.08.2026