AMARRO OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 323 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 71 299,00 | 109 785,00 | 99 717,00 | 298 170,00 | 171 396,00 |
| Ärikasum (€) | 2 628,00 | 3 688,00 | 1 369,00 | 13 357,00 | 11 928,00 |
| Puhaskasum (€) | 2 427,00 | 3 190,00 | -364,00 | 12 173,00 | 8 593,00 |
| Varad (€) | 28 094,00 | 34 784,00 | 33 418,00 | 53 563,00 | 56 677,00 |
| Kohustised (€) | 3 477,00 | 6 977,00 | 5 975,00 | 13 947,00 | 8 468,00 |
| Omakapital (€) | 24 617,00 | 27 807,00 | 27 443,00 | 39 616,00 | 48 209,00 |
| Raha (€) | 4 376,00 | 13 476,00 | 8 619,00 | 21 288,00 | 40 252,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 56,7 tuh €
- Omakapital
- 48,2 tuh €
- Kohustised
- 8,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
- Riiklikud maksud
- 2,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 171 396,00 € · puhaskasum 8 593,00 €
müügitulu 298 170,00 € · puhaskasum 12 173,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 99 717,00 € · puhaskahjum 364,00 €
müügitulu 109 785,00 € · puhaskasum 3 190,00 €
müügitulu 71 299,00 € · puhaskasum 2 427,00 €
müügitulu 85 727,00 € · puhaskasum 1 685,00 €
müügitulu 94 475,00 € · puhaskasum 13 342,00 €
müügitulu 59 053,00 € · puhaskahjum 10 235,00 €
müügitulu 89 279,00 € · puhaskasum 14 583,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Metsa tn 12-44 · 80024 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50020903 / 5
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Metsa tn 12-44 · 80024 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50020903 / 4
müügitulu 63 790,00 € · puhaskasum 315,00 €
Majandusaasta periood muutus: 19.12 · 18.12 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50020903 / 2
Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Semlar UÜ: Kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50020903
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026