Marico Holding OÜ
Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
03.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 350 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 8 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 15.05.2026: Enampakkumine Iru elektrijaama prügikütuse (jäätmekood: 191210) tarneks aastatel 2026 - 2028.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 4,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 533 858,00 | 1 327 509,00 | 1 500 779,00 | 1 584 856,00 | 1 669 821,00 |
| Ärikasum (€) | 193 502,00 | 304 639,00 | 260 895,00 | 594 055,00 | 214 659,00 |
| Puhaskasum (€) | 130 487,00 | 236 137,00 | 167 260,00 | 519 442,00 | 144 735,00 |
| Varad (€) | 1 886 735,00 | 2 057 381,00 | 2 597 106,00 | 2 803 073,00 | 2 999 479,00 |
| Kohustised (€) | 1 568 098,00 | 1 502 607,00 | 1 875 072,00 | 1 561 597,00 | 1 613 268,00 |
| Omakapital (€) | 318 637,00 | 554 774,00 | 722 034,00 | 1 241 476,00 | 1 386 211,00 |
| Raha (€) | 38 189,00 | 28 770,00 | 34 364,00 | 111 793,00 | 11 684,00 |
| Töötajate arv | — | — | 27,00 | 19,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2020Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 3,0 mln €
- Omakapital
- 1,4 mln €
- Kohustised
- 1,6 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 567 tuh €
- Riiklikud maksud
- 51,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 23,1 tuh €
- Töötajaid
- 27,00
Riigihanked
2022–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Korraldatud hankeid
- 3
Avaliku sektori maksed
2026
4,2 tuh € · 6 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
5 963,00 € → 5 962,61 € · vähenes 0,39 € · vanima nõude tähtpäev 21.08.2026
müügitulu 1 669 821,00 € · puhaskasum 144 735,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 584 856,00 € · puhaskasum 519 442,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 1 500 779,00 € · puhaskasum 167 260,00 €
müügitulu 1 327 509,00 € · puhaskasum 236 137,00 €
müügitulu 1 533 858,00 € · puhaskasum 130 487,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Valga vald, Londi küla, Lekto/1 · 68103 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 50019274 / 9
müügitulu 1 426 426,00 € · puhaskasum 102 797,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Valga vald, Londi küla, Lekto · 68103 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50019274 / 7
müügitulu 833 547,00 € · puhaskasum 81 610,00 €
100 000,00 € · pandipidaja Swedbank AS
müügitulu 47 759,00 € · puhaskasum 44 516,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Võru tn 5a · 68205 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50019274 / 4
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Valga linn, Võru tn 5a · 68205 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50019274 / 2
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 1,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026