OÜ Mutrike
Mootorsõidukite hooldus ja remont
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 8 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 39 907,00 | 39 975,00 | 33 282,00 | 39 919,00 | 30 546,00 |
| Ärikasum (€) | -173,00 | -406,00 | 294,00 | 1 619,00 | -3 380,00 |
| Puhaskasum (€) | -173,00 | -406,00 | 294,00 | 1 619,00 | -3 380,00 |
| Varad (€) | 6 285,00 | 4 885,00 | 6 946,00 | 6 562,00 | 4 258,00 |
| Kohustised (€) | 1 828,00 | 834,00 | 2 601,00 | 598,00 | 1 674,00 |
| Omakapital (€) | 4 457,00 | 4 051,00 | 4 345,00 | 5 964,00 | 2 584,00 |
| Raha (€) | 3 062,00 | 1 240,00 | 4 707,00 | 4 295,00 | 2 248,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,3 tuh €
- Omakapital
- 2,6 tuh €
- Kohustised
- 1,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 560 €
- Tööjõumaksud
- 705 €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
2026
3,7 tuh € · 8 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 30 546,00 € · puhaskahjum 3 380,00 €
müügitulu 39 919,00 € · puhaskasum 1 619,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 33 282,00 € · puhaskasum 294,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Kanepi vald, Ihamaru küla, Ilvese · 63503 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50017098 / 6
müügitulu 39 975,00 € · puhaskahjum 406,00 €
müügitulu 39 907,00 € · puhaskahjum 173,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, Lao tn 9 · 63308 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50017098 / 4
müügitulu 39 987,00 € · puhaskasum 1 116,00 €
müügitulu 39 615,00 € · puhaskasum 318,00 €
müügitulu 39 920,00 € · puhaskasum 691,00 €
müügitulu 15 947,00 € · puhaskasum 4,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Peri küla, Mõisa tee 16-2 · 63218 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50017098 / 2
müügitulu 16 296,00 € · puhaskasum 1,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026