Barlova OÜ
Restoranid jm toitlustuskohad
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 30 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 130 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 143 978,00 | 190 980,00 | 221 421,00 | 261 192,00 | 259 371,00 |
| Ärikasum (€) | 5 224,00 | 21 924,00 | 18 314,00 | 31 930,00 | 36 382,00 |
| Puhaskasum (€) | 5 224,00 | 18 786,00 | 14 016,00 | 29 388,00 | 28 272,00 |
| Varad (€) | 20 971,00 | 30 771,00 | 27 488,00 | 42 489,00 | 45 969,00 |
| Kohustised (€) | 5 919,00 | 9 485,00 | 10 971,00 | 10 584,00 | 14 792,00 |
| Omakapital (€) | 15 052,00 | 21 286,00 | 16 517,00 | 31 905,00 | 31 177,00 |
| Raha (€) | 9 053,00 | 23 009,00 | 19 547,00 | 31 841,00 | 35 889,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 46,0 tuh €
- Omakapital
- 31,2 tuh €
- Kohustised
- 14,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 61,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 11,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 4,2 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Avaliku sektori maksed
2026
130 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 259 371,00 € · puhaskasum 28 272,00 €
müügitulu 261 192,00 € · puhaskasum 29 388,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 221 421,00 € · puhaskasum 14 016,00 €
müügitulu 190 980,00 € · puhaskasum 18 786,00 €
müügitulu 143 978,00 € · puhaskasum 5 224,00 €
müügitulu 198 948,00 € · puhaskahjum 1 501,00 €
müügitulu 273 254,00 € · puhaskasum 2 552,00 €
müügitulu 202 905,00 € · puhaskasum 2 147,00 €
müügitulu 134 257,00 € · puhaskasum 1 745,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tähe tn 29 · 50103 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50016473 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tähe tn 29 · 50103 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50016473 / 2
müügitulu 138 983,00 € · puhaskasum 2 386,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Barlova OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50016473
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026