Farm In Productions OÜ
Õli ja rasva tootmine
01.11.2026 · Maksuvõlg muutus — 32 833,35 € → 21 888,90 € · vähenes 10 944,45 € · sh tasumisgraafikus 21 888,90 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 32 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 819 079,00 | 3 416 092,00 | 9 200 176,00 | 7 506 330,00 | 5 447 291,00 |
| Ärikasum (€) | -105 761,00 | 567 450,00 | 972 379,00 | 541 833,00 | 761 523,00 |
| Puhaskasum (€) | -258 340,00 | 101 625,00 | 480 640,00 | 92 770,00 | 320 425,00 |
| Varad (€) | 10 665 454,00 | 10 243 299,00 | 10 247 677,00 | 10 220 283,00 | 9 200 214,00 |
| Kohustised (€) | 10 494 395,00 | 9 939 870,00 | 9 758 808,00 | 9 638 644,00 | 8 298 150,00 |
| Omakapital (€) | 171 059,00 | 303 429,00 | 488 869,00 | 581 639,00 | 902 064,00 |
| Raha (€) | 213 387,00 | 57 128,00 | 155 477,00 | 76 835,00 | 52 795,00 |
| Töötajate arv | — | — | 10,00 | 9,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 9,2 mln €
- Omakapital
- 902 tuh €
- Kohustised
- 8,3 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 977 tuh €
- Riiklikud maksud
- 131 tuh €
- Tööjõumaksud
- 41,5 tuh €
- Töötajaid
- 9,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Korraldatud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
32 833,35 € → 21 888,90 € · vähenes 10 944,45 € · sh tasumisgraafikus 21 888,90 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026
32 813,35 € → 32 833,35 € · suurenes 20,00 € · sh tasumisgraafikus 32 833,35 € · graafiku lõpp 31.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026
maksuvõlg 32 813,35 € · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026
müügitulu 5 447 291,00 € · puhaskasum 320 425,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 7 506 330,00 € · puhaskasum 92 770,00 €
müügitulu 9 200 176,00 € · puhaskasum 480 640,00 €
müügitulu 3 416 092,00 € · puhaskasum 101 625,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 819 079,00 € · puhaskahjum 258 340,00 €
1 500 000,00 € · pandipidaja Coop Pank aktsiaselts
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 244 994,00 € · puhaskahjum 143 469,00 €
müügitulu 240 853,00 € · puhaskahjum 75 207,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 252,00 € · puhaskahjum 193 949,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Järva vald, Imavere küla, Tööstuse · 72401 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 50015595 / 11
1 500 000,00 € · pandipidaja Coop Pank aktsiaselts
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Kommertspandi avamiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 75 339,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Aia tn 4 · 79513 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50015595 / 6
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50015595 / 5
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 48 605,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Farm In Productions OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50015595
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026