Nortex Production OÜ
Kokkupandavate metallehitiste tootmine
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 37 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 765 905,00 | 1 653 715,00 | 1 139 511,00 | 1 222 722,00 | 1 681 925,00 |
| Ärikasum (€) | 53 394,00 | 17 970,00 | -57 707,00 | 33 834,00 | -58 304,00 |
| Puhaskasum (€) | 53 269,00 | 17 221,00 | -58 611,00 | 33 835,00 | -58 298,00 |
| Varad (€) | 177 077,00 | 195 360,00 | 118 959,00 | 145 753,00 | 114 082,00 |
| Kohustised (€) | 85 735,00 | 86 796,00 | 69 006,00 | 61 965,00 | 88 592,00 |
| Omakapital (€) | 91 342,00 | 108 564,00 | 49 953,00 | 83 788,00 | 25 490,00 |
| Raha (€) | 55 858,00 | 139 889,00 | 48 964,00 | 92 743,00 | 82 184,00 |
| Töötajate arv | — | — | 20,00 | 17,00 | 18,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 114 tuh €
- Omakapital
- 25,5 tuh €
- Kohustised
- 88,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 588 tuh €
- Riiklikud maksud
- 39,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 41,7 tuh €
- Töötajaid
- 22,00
Muutused
müügitulu 1 681 925,00 € · puhaskahjum 58 298,00 €
müügitulu 1 222 722,00 € · puhaskasum 33 835,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 139 511,00 € · puhaskahjum 58 611,00 €
müügitulu 1 653 715,00 € · puhaskasum 17 221,00 €
müügitulu 1 765 905,00 € · puhaskasum 53 269,00 €
müügitulu 1 502 134,00 € · puhaskahjum 37 889,00 €
müügitulu 1 217 695,00 € · puhaskasum 3 601,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Paavli tn 5a/1 · 10412 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 50016164 / 8
müügitulu 554 764,00 € · puhaskasum 64 825,00 €
müügitulu 698 708,00 € · puhaskasum 35 617,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Paavli tn 5a · 10412 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50016164 / 5
müügitulu 154 451,00 € · puhaskasum 87 879,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Original Consepts UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50016164
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026