Geoinfra OÜ
Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
07.09.2026 · Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 44 päeva tagasi.
2024. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 02.01.2018: Riigiteede 13103, 13102, 13147 ja T-1 Sillamäe liiklussõlm rekonstrueeritud lõikude topo-geodeetilised kontrollmõõdistused.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 163 592,00 | 78 972,00 | 144 562,00 | 188 445,00 | 194 111,00 |
| Ärikasum (€) | 8 674,00 | -37 864,00 | 556,00 | 6 571,00 | -46 574,00 |
| Puhaskasum (€) | 6 276,00 | -36 754,00 | -1 322,00 | 5 602,00 | -130 095,00 |
| Varad (€) | 236 053,00 | 189 002,00 | 177 635,00 | 186 016,00 | 82 283,00 |
| Kohustised (€) | 37 241,00 | 26 944,00 | 18 238,00 | 21 017,00 | 47 379,00 |
| Omakapital (€) | 198 812,00 | 162 058,00 | 159 397,00 | 164 999,00 | 34 904,00 |
| Raha (€) | 82 539,00 | 40 219,00 | 41 174,00 | 53 943,00 | 54 915,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2024Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 82,3 tuh €
- Omakapital
- 34,9 tuh €
- Kohustised
- 47,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 92,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 25,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 10,7 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2018–2018 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 194 111,00 € · puhaskahjum 130 095,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 188 445,00 € · puhaskasum 5 602,00 €
müügitulu 144 562,00 € · puhaskahjum 1 322,00 €
müügitulu 78 972,00 € · puhaskahjum 36 754,00 €
müügitulu 163 592,00 € · puhaskasum 6 276,00 €
müügitulu 195 039,00 € · puhaskasum 83 398,00 €
müügitulu 124 797,00 € · puhaskasum 10 282,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 172 902,00 € · puhaskasum 61 513,00 €
I.P Capital Management OÜ sai osanikuks: 2 508,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50015789 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 144 834,00 € · puhaskasum 65 911,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Rapla vald, Rapla linn, Tammemäe tn 16 · 79512 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50015789 / 4
müügitulu 41 161,00 € · puhaskasum 26 539,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Web IDee UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50015789
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.10.2026