Synarec OÜ
Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline nõustamine
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 75 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 214 465,00 | 285 671,00 | 432 511,00 | 245 083,00 | 295 400,00 |
| Ärikasum (€) | 106 120,00 | 195 054,00 | 194 650,00 | 120 746,00 | 183 708,00 |
| Puhaskasum (€) | 104 062,00 | 168 458,00 | 154 048,00 | 90 616,00 | 158 849,00 |
| Varad (€) | 229 255,00 | 285 819,00 | 259 000,00 | 198 009,00 | 238 357,00 |
| Kohustised (€) | 103 240,00 | 114 861,00 | 106 493,00 | 109 687,00 | 102 886,00 |
| Omakapital (€) | 126 015,00 | 170 958,00 | 152 507,00 | 88 322,00 | 135 471,00 |
| Raha (€) | 67 775,00 | 100 618,00 | 74 771,00 | 7 762,00 | 22 871,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 238 tuh €
- Omakapital
- 135 tuh €
- Kohustised
- 103 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 47,5 tuh €
- Riiklikud maksud
- 9,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 295 400,00 € · puhaskasum 158 849,00 €
müügitulu 245 083,00 € · puhaskasum 90 616,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 432 511,00 € · puhaskasum 154 048,00 €
müügitulu 285 671,00 € · puhaskasum 168 458,00 €
müügitulu 214 465,00 € · puhaskasum 104 062,00 €
müügitulu 168 105,00 € · puhaskasum 20 524,00 €
müügitulu 35 566,00 € · puhaskahjum 16 497,00 €
müügitulu 14 896,00 € · puhaskasum 2 960,00 €
müügitulu 26 195,00 € · puhaskahjum 16 656,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Rae vald, Rae küla, Loopera tee 38 · 75310 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50013695 / 2
müügitulu 83 084,00 € · puhaskasum 53 122,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026