Peoliin OÜ
Muu toitlustamine
16.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 92 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 26 974,00 | 41 105,00 | 57 503,00 | 45 919,00 | 52 835,00 |
| Ärikasum (€) | 1 888,00 | 10 028,00 | 8 738,00 | 3 150,00 | 9 699,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 892,00 | 10 032,00 | 8 827,00 | 5 793,00 | 10 984,00 |
| Varad (€) | 126 459,00 | 135 719,00 | 152 391,00 | 155 880,00 | 164 769,00 |
| Kohustised (€) | 6 572,00 | 5 799,00 | 13 645,00 | 11 341,00 | 9 246,00 |
| Omakapital (€) | 119 887,00 | 129 920,00 | 138 746,00 | 144 539,00 | 155 523,00 |
| Raha (€) | 27 528,00 | 37 683,00 | 52 009,00 | 56 977,00 | 60 592,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 165 tuh €
- Omakapital
- 156 tuh €
- Kohustised
- 9,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 10,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 52 835,00 € · puhaskasum 10 984,00 €
müügitulu 45 919,00 € · puhaskasum 5 793,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 57 503,00 € · puhaskasum 8 827,00 €
müügitulu 41 105,00 € · puhaskasum 10 032,00 €
müügitulu 26 974,00 € · puhaskasum 1 892,00 €
müügitulu 55 752,00 € · puhaskasum 9 283,00 €
müügitulu 99 445,00 € · puhaskasum 20 420,00 €
müügitulu 65 698,00 € · puhaskasum 2 829,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 51 532,00 € · puhaskahjum 8 086,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Tammiku alevik, Kastani tn 7 · 41542 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50012687 / 2
müügitulu 71 347,00 € · puhaskasum 36 050,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026