Devtailor OÜ
Programmeerimine
28.10.2026 · Maksuvõlg muutus — 28 733,22 € → 24 628,48 € · vähenes 4 104,74 € · sh tasumisgraafikus 24 628,48 € · graafiku lõpp 30.04.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 94 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 18.05.2026; lepingu maksumus 350 tuh €: Bürokrati haldustööde tellimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 246 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 580 810,00 | 1 759 632,00 | 1 279 862,00 | 816 949,00 | 1 075 103,00 |
| Ärikasum (€) | 417 257,00 | -462 469,00 | 67 800,00 | -102 822,00 | 90 082,00 |
| Puhaskasum (€) | 401 115,00 | -482 206,00 | 66 123,00 | -157 474,00 | 86 150,00 |
| Varad (€) | 1 023 992,00 | 456 363,00 | 556 034,00 | 425 895,00 | 466 163,00 |
| Kohustised (€) | 210 724,00 | 253 687,00 | 287 235,00 | 502 972,00 | 457 089,00 |
| Omakapital (€) | 813 268,00 | 202 676,00 | 268 799,00 | -77 077,00 | 9 074,00 |
| Raha (€) | 190 004,00 | 73 711,00 | 10 240,00 | 15 030,00 | 67 592,00 |
| Töötajate arv | — | — | 16,00 | 10,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2018Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 466 tuh €
- Omakapital
- 9,1 tuh €
- Kohustised
- 457 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 192 tuh €
- Riiklikud maksud
- 52,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 29,4 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Riigihanked
2020–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 17
- Teadaolev maht
- Vähemalt 61,2 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
246 tuh € · 17 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
28 733,22 € → 24 628,48 € · vähenes 4 104,74 € · sh tasumisgraafikus 24 628,48 € · graafiku lõpp 30.04.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.07.2026
32 837,96 € → 28 733,22 € · vähenes 4 104,74 € · sh tasumisgraafikus 28 733,22 € · graafiku lõpp 30.04.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
32 837,96 € → 32 837,96 € · sh tasumisgraafikus 28 733,22 € · graafiku lõpp 30.04.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
39 807,69 € → 32 837,96 € · vähenes 6 969,73 € · sh tasumisgraafikus 32 837,96 € · graafiku lõpp 30.04.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
Varasemad muutused
45 584,59 € → 39 807,69 € · vähenes 5 776,90 € · sh tasumisgraafikus 32 837,96 € · graafiku lõpp 30.04.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
32 837,96 € → 45 584,59 € · suurenes 12 746,63 € · sh tasumisgraafikus 32 837,96 € · graafiku lõpp 30.04.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
36 942,70 € → 32 837,96 € · vähenes 4 104,74 € · sh tasumisgraafikus 32 837,96 € · graafiku lõpp 30.04.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
36 942,70 € → 36 942,70 € · sh tasumisgraafikus 32 837,96 € · graafiku lõpp 30.04.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
48 828,94 € → 36 942,70 € · vähenes 11 886,24 € · sh tasumisgraafikus 36 942,70 € · graafiku lõpp 30.04.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
36 942,70 € → 48 828,94 € · suurenes 11 886,24 € · sh tasumisgraafikus 36 942,70 € · graafiku lõpp 30.04.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
37 601,01 € → 36 942,70 € · vähenes 658,31 € · sh tasumisgraafikus 36 942,70 € · graafiku lõpp 30.04.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
22 692,33 € → 37 601,01 € · suurenes 14 908,68 € · sh tasumisgraafikus 22 692,33 € · graafiku lõpp 30.04.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
40 745,84 € → 22 692,33 € · vähenes 18 053,51 € · sh tasumisgraafikus 22 692,33 € · graafiku lõpp 30.04.2027 · vanima nõude tähtpäev 10.07.2026
müügitulu 1 075 103,00 € · puhaskasum 86 150,00 €
müügitulu 816 949,00 € · puhaskahjum 157 474,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 279 862,00 € · puhaskasum 66 123,00 €
müügitulu 1 759 632,00 € · puhaskahjum 482 206,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Valukoja tn 8/2 · 11415 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 50012639 / 13
müügitulu 1 580 810,00 € · puhaskasum 401 115,00 €
müügitulu 1 090 660,00 € · puhaskasum 109 812,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Rutmar Silde – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50012639 / 10
müügitulu 959 058,00 € · puhaskasum 47 169,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 102b · 11312 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 50012639 / 8, Korraldav määrus Ä 50012639 / M4
müügitulu 1 028 857,00 € · puhaskasum 324 193,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 528 266,00 € · puhaskasum 105 571,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 130 · 11317 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50012639 / 5
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50012639 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 125 715,00 € · puhaskasum 5 645,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Devtailor OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50012639
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026