RV Holding OÜ
Valdusfirmade tegevus
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 107 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 300,00 | 108 075,00 | 75 627,00 | 72 000,00 | 132 000,00 |
| Ärikasum (€) | 300,00 | 90 652,00 | 30 468,00 | 26 035,00 | 56 043,00 |
| Puhaskasum (€) | 300,00 | 3 020 857,00 | 969 702,00 | 1 138 293,00 | 1 646 726,00 |
| Varad (€) | 3 291,00 | 14 308 113,00 | 15 321 480,00 | 15 618 260,00 | 17 097 431,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 1 611 731,00 | 1 862 496,00 | 1 173 658,00 | 1 264 604,00 |
| Omakapital (€) | 3 291,00 | 12 696 382,00 | 13 458 984,00 | 14 444 602,00 | 15 832 827,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 994 126,00 | 593 531,00 | 147 707,00 | 10 503,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 17,1 mln €
- Omakapital
- 15,8 mln €
- Kohustised
- 1,3 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 33,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 9,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,5 tuh €
Muutused
müügitulu 132 000,00 € · puhaskasum 1 646 726,00 €
müügitulu 72 000,00 € · puhaskasum 1 138 293,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 75 627,00 € · puhaskasum 969 702,00 €
müügitulu 108 075,00 € · puhaskasum 3 020 857,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 300,00 € · puhaskasum 300,00 €
müügitulu 420,00 € · puhaskasum 420,00 €
RV Holding OÜ: Kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 50011900 / 7
müügitulu 21,00 € · puhaskasum 21,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Lääne-Harju vald, Padise küla, Otimäe · 76001 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50011900 / 6
müügitulu 12,00 € · puhaskasum 12,00 €
müügitulu 5,00 € · puhaskasum 5,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Lossi tn 3 · 93819 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50011900 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Kuressaare linn, Lossi tn 3 · 93819 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50011900 / 2
müügitulu 13,00 € · puhaskasum 13,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Roobaka Põllud UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50011900
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026