K1R OÜ
Muu toitlustamine
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 109 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 02.02.2026: Toitlustusteenus.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 88,8 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 193 134,00 | 286 734,00 | 378 420,00 | 352 354,00 | 439 946,00 |
| Ärikasum (€) | 29 004,00 | 37 769,00 | 42 979,00 | -18 023,00 | 26 476,00 |
| Puhaskasum (€) | 29 004,00 | 37 769,00 | 40 229,00 | -23 537,00 | 23 547,00 |
| Varad (€) | 46 017,00 | 73 825,00 | 110 313,00 | 119 074,00 | 124 149,00 |
| Kohustised (€) | 39 867,00 | 29 906,00 | 37 165,00 | 89 463,00 | 70 991,00 |
| Omakapital (€) | 6 150,00 | 43 919,00 | 73 148,00 | 29 611,00 | 53 158,00 |
| Raha (€) | 7 926,00 | 40 840,00 | 66 313,00 | 20 932,00 | 22 708,00 |
| Töötajate arv | — | — | 10,00 | 11,00 | 11,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 124 tuh €
- Omakapital
- 53,2 tuh €
- Kohustised
- 71,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 95,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 24,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 14,5 tuh €
- Töötajaid
- 11,00
Riigihanked
2017–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 3
- Teadaolev maht
- Vähemalt 300 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
88,8 tuh € · 112 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 439 946,00 € · puhaskasum 23 547,00 €
müügitulu 352 354,00 € · puhaskahjum 23 537,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 378 420,00 € · puhaskasum 40 229,00 €
müügitulu 286 734,00 € · puhaskasum 37 769,00 €
müügitulu 193 134,00 € · puhaskasum 29 004,00 €
müügitulu 195 110,00 € · puhaskahjum 29 607,00 €
müügitulu 437 654,00 € · puhaskasum 14 643,00 €
müügitulu 413 928,00 € · puhaskasum 288,00 €
müügitulu 393 860,00 € · puhaskasum 11 211,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva linn, Raekoja plats 2 · 20307 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50010398 / 5
müügitulu 120 067,00 € · puhaskahjum 34 063,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
K1R OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50010398
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026