Marima Holding OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 170 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 11 153,00 | 26 333,00 | 17 092,00 | 5 250,00 |
| Ärikasum (€) | -37 630,00 | -32 354,00 | -19 144,00 | -15 633,00 | -21 612,00 |
| Puhaskasum (€) | 326 932,00 | 37 749,00 | 710 620,00 | 607 538,00 | 525 617,00 |
| Varad (€) | 11 732 250,00 | 11 296 273,00 | 11 560 566,00 | 11 269 094,00 | 11 348 306,00 |
| Kohustised (€) | 10 884 732,00 | 10 637 144,00 | 10 637 877,00 | 10 185 927,00 | 10 186 582,00 |
| Omakapital (€) | 847 518,00 | 659 129,00 | 922 689,00 | 1 083 167,00 | 1 161 724,00 |
| Raha (€) | 1 114 473,00 | 232 237,00 | 467 621,00 | 109 501,00 | 120 631,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 11,3 mln €
- Omakapital
- 1,2 mln €
- Kohustised
- 10,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 10 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 5 250,00 € · puhaskasum 525 617,00 €
müügitulu 17 092,00 € · puhaskasum 607 538,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 26 333,00 € · puhaskasum 710 620,00 €
müügitulu 11 153,00 € · puhaskasum 37 749,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 326 932,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 29 382,00 €
müügitulu 28 194,00 € · puhaskasum 408 044,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi vald, Sinialliku küla, Meimeri/1 · 71105 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50008621 / 6
müügitulu 31 824,00 € · puhaskasum 12 140,00 €
müügitulu 31 824,00 € · puhaskasum 52 454,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi vald, Sinialliku küla, Meimeri · 71105 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50008621 / 4
müügitulu 31 824,00 € · puhaskasum 127 830,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026