De Lawell OÜ
Iluhooldus ja muud iluteenused
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 194 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 13 819,00 | 12 976,00 | 12 273,00 | 13 837,00 | 19 166,00 |
| Ärikasum (€) | 277,00 | 1 370,00 | 2,00 | -3 057,00 | 197,00 |
| Puhaskasum (€) | 277,00 | 1 370,00 | 2,00 | -3 057,00 | 197,00 |
| Varad (€) | 5 283,00 | 7 471,00 | 9 481,00 | 3 084,00 | 3 833,00 |
| Kohustised (€) | 733,00 | 1 550,00 | 3 559,00 | 219,00 | 771,00 |
| Omakapital (€) | 4 550,00 | 5 921,00 | 5 922,00 | 2 865,00 | 3 062,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 2 550,00 | 3 400,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 0,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,8 tuh €
- Omakapital
- 3,1 tuh €
- Kohustised
- 771 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 292 €
- Tööjõumaksud
- 304 €
- Töötajaid
- 2,00
Muutused
müügitulu 19 166,00 € · puhaskasum 197,00 €
müügitulu 13 837,00 € · puhaskahjum 3 057,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 12 273,00 € · puhaskasum 2,00 €
müügitulu 12 976,00 € · puhaskasum 1 370,00 €
müügitulu 13 819,00 € · puhaskasum 277,00 €
müügitulu 12 966,00 € · puhaskasum 47,00 €
müügitulu 13 934,00 € · puhaskasum 303,00 €
müügitulu 7 136,00 € · puhaskasum 240,00 €
müügitulu 5 695,00 € · puhaskasum 729,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Lille tn 4 · 80010 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50006657 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Lille tn 4 · 80010 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50006657 / 2
müügitulu 8 892,00 € · puhaskasum 362,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026