OÜ Aneira
Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 201 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 17.06.2024: Tapa sõdurikodu toitlustusteenus ja müügipunkt ning Paldiski sõdurikodu müügipunkt.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 506 334,00 | 2 090 243,00 | 1 966 106,00 | 1 686 510,00 | 1 412 005,00 |
| Ärikasum (€) | 74 609,00 | 202 595,00 | 141 358,00 | 89 802,00 | 12 227,00 |
| Puhaskasum (€) | 72 116,00 | 198 854,00 | 126 412,00 | 42 916,00 | 8 940,00 |
| Varad (€) | 263 373,00 | 462 952,00 | 520 064,00 | 378 875,00 | 333 916,00 |
| Kohustised (€) | 51 480,00 | 67 205,00 | 57 756,00 | 88 801,00 | 49 902,00 |
| Omakapital (€) | 211 893,00 | 395 747,00 | 462 308,00 | 290 074,00 | 284 014,00 |
| Raha (€) | 155 040,00 | 295 566,00 | 145 716,00 | 60 390,00 | 109 052,00 |
| Töötajate arv | — | — | 13,00 | 11,00 | 12,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2017Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 334 tuh €
- Omakapital
- 284 tuh €
- Kohustised
- 49,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 280 tuh €
- Riiklikud maksud
- 48,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 28,4 tuh €
- Töötajaid
- 11,00
Riigihanked
2018–2024 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 3
- Teadaolev maht
- Vähemalt 5,0 mln €
Muutused
müügitulu 1 412 005,00 € · puhaskasum 8 940,00 €
müügitulu 1 686 510,00 € · puhaskasum 42 916,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 966 106,00 € · puhaskasum 126 412,00 €
müügitulu 2 090 243,00 € · puhaskasum 198 854,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere vald, Ussimäe küla, Nastiku tn 7 · 44204 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 50006775 / 7
müügitulu 1 506 334,00 € · puhaskasum 72 116,00 €
müügitulu 1 529 041,00 € · puhaskasum 43 189,00 €
müügitulu 1 678 777,00 € · puhaskasum 30 030,00 €
müügitulu 1 211 229,00 € · puhaskasum 54 633,00 €
müügitulu 1 207 413,00 € · puhaskasum 105 943,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Võidu tn 30-18 · 44313 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50006775 / 5
müügitulu 583 618,00 € · puhaskasum 39 996,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026