Saule IT Services OÜ
Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 204 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 950 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 430 000,00 | 2 495 000,00 | 2 959 208,00 | 2 830 972,00 | 2 880 470,00 |
| Ärikasum (€) | 29 701,00 | 9 521,00 | 6 987,00 | 3 183,00 | 8 571,00 |
| Puhaskasum (€) | 29 701,00 | 9 521,00 | 9 721,00 | 5 240,00 | 9 101,00 |
| Varad (€) | 494 212,00 | 587 744,00 | 680 925,00 | 547 665,00 | 571 235,00 |
| Kohustised (€) | 298 446,00 | 382 457,00 | 465 917,00 | 327 417,00 | 341 886,00 |
| Omakapital (€) | 195 766,00 | 205 287,00 | 215 008,00 | 220 248,00 | 229 349,00 |
| Raha (€) | 328 324,00 | 364 886,00 | 280 189,00 | 322 364,00 | 441 301,00 |
| Töötajate arv | — | — | 90,00 | 73,00 | 66,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 571 tuh €
- Omakapital
- 229 tuh €
- Kohustised
- 342 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 795 tuh €
- Riiklikud maksud
- 208 tuh €
- Tööjõumaksud
- 223 tuh €
- Töötajaid
- 70,00
Avaliku sektori maksed
2026
950 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 880 470,00 € · puhaskasum 9 101,00 €
müügitulu 2 830 972,00 € · puhaskasum 5 240,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 959 208,00 € · puhaskasum 9 721,00 €
müügitulu 2 495 000,00 € · puhaskasum 9 521,00 €
müügitulu 2 430 000,00 € · puhaskasum 29 701,00 €
müügitulu 3 740 000,00 € · puhaskahjum 22 465,00 €
müügitulu 3 740 000,00 € · puhaskasum 97 030,00 €
müügitulu 3 080 000,00 € · puhaskasum 13 567,00 €
müügitulu 2 695 000,00 € · puhaskasum 15 142,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Madara tn 25 · 10612 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50006552 / 6
müügitulu 2 195 000,00 € · puhaskasum 1 031,00 €
JEYNARD INVESTMENTS LTD. osalus lõppes: 100% · 2 500,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50006552 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026