Ra-Rest Invest OÜ
Mootorsõidukite hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 226 päeva tagasi.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 10.12.2018: Demotreiler.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 111 547,00 | 104 625,00 | 70 629,00 | 52 754,00 | 85 792,00 |
| Ärikasum (€) | 4 090,00 | -416,00 | 3 225,00 | -1 251,00 | 3 076,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 090,00 | -995,00 | 1 528,00 | -2 701,00 | 2 091,00 |
| Varad (€) | 20 218,00 | 57 454,00 | 48 022,00 | 37 040,00 | 22 247,00 |
| Kohustised (€) | 4 915,00 | 43 146,00 | 32 186,00 | 23 905,00 | 5 321,00 |
| Omakapital (€) | 15 303,00 | 14 308,00 | 15 836,00 | 13 135,00 | 16 926,00 |
| Raha (€) | 8 607,00 | 4 712,00 | 9 301,00 | 4 648,00 | 18 607,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 22,2 tuh €
- Omakapital
- 16,9 tuh €
- Kohustised
- 5,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 14,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 982 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Riigihanked
2017–2017 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 85 792,00 € · puhaskasum 2 091,00 €
müügitulu 52 754,00 € · puhaskahjum 2 701,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 70 629,00 € · puhaskasum 1 528,00 €
müügitulu 104 625,00 € · puhaskahjum 995,00 €
müügitulu 111 547,00 € · puhaskasum 4 090,00 €
müügitulu 70 264,00 € · puhaskasum 4 484,00 €
müügitulu 61 595,00 € · puhaskasum 837,00 €
müügitulu 64 002,00 € · puhaskasum 2 766,00 €
müügitulu 45 905,00 € · puhaskasum 1 435,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Kehtna vald, Kaerepere küla, Nurmenuku · 79522 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50005241 / 2
müügitulu 46 627,00 € · puhaskasum 356,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.08.2026