Mengfins OÜ
Mujal liigitamata sporditegevus
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 234 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 165 559,00 | 139 739,00 | 140 947,00 | 129 540,00 | 120 678,00 |
| Ärikasum (€) | -3 533,00 | 16 487,00 | -8 603,00 | -21 709,00 | 23 969,00 |
| Puhaskasum (€) | -4 781,00 | 16 105,00 | -8 778,00 | -22 658,00 | 19 588,00 |
| Varad (€) | 32 838,00 | 46 308,00 | 35 530,00 | 34 858,00 | 50 894,00 |
| Kohustised (€) | 3 387,00 | 2 869,00 | 1 945,00 | 23 931,00 | 20 379,00 |
| Omakapital (€) | 29 451,00 | 43 439,00 | 33 585,00 | 10 927,00 | 30 515,00 |
| Raha (€) | 25 081,00 | 41 061,00 | 18 679,00 | 18 207,00 | 22 343,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 50,9 tuh €
- Omakapital
- 30,5 tuh €
- Kohustised
- 20,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 35,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 6,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,6 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 120 678,00 € · puhaskasum 19 588,00 €
müügitulu 129 540,00 € · puhaskahjum 22 658,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 140 947,00 € · puhaskahjum 8 778,00 €
müügitulu 139 739,00 € · puhaskasum 16 105,00 €
müügitulu 165 559,00 € · puhaskahjum 4 781,00 €
müügitulu 116 419,00 € · puhaskasum 21 466,00 €
müügitulu 70 586,00 € · puhaskasum 6 620,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Järva vald, Mõnuvere küla, Väike-Marjasaare · 73411 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50004646 / 5
müügitulu 18 649,00 € · puhaskasum 11 146,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 4 677,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Asula tn 6-29 · 11312 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50004646 / 3
müügitulu 15 900,00 € · puhaskasum 2 537,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026