KT Maja OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
15.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 254 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 326 634,00 | 504 998,00 | 497 520,00 | 382 560,00 | 1 017 467,00 |
| Ärikasum (€) | 113 512,00 | 43 446,00 | 59 269,00 | 29 091,00 | 127 836,00 |
| Puhaskasum (€) | 113 198,00 | 42 832,00 | 61 737,00 | 25 891,00 | 123 462,00 |
| Varad (€) | 302 036,00 | 376 290,00 | 374 183,00 | 347 899,00 | 477 382,00 |
| Kohustised (€) | 285 793,00 | 317 215,00 | 253 371,00 | 201 196,00 | 207 217,00 |
| Omakapital (€) | 16 243,00 | 59 075,00 | 120 812,00 | 146 703,00 | 270 165,00 |
| Raha (€) | 5 368,00 | 14 391,00 | 12 776,00 | 21 387,00 | 1 159,00 |
| Töötajate arv | — | — | 10,00 | 9,00 | 14,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 477 tuh €
- Omakapital
- 270 tuh €
- Kohustised
- 207 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 96,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 74,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 20,8 tuh €
- Töötajaid
- 15,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 4 786,63 € · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
17 603,99 € → 19 056,44 € · suurenes 1 452,45 € · sh tasumisgraafikus 19 056,44 € · graafiku lõpp 31.05.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.10.2025
19 056,44 € → 17 603,99 € · vähenes 1 452,45 € · sh tasumisgraafikus 17 603,99 € · graafiku lõpp 31.05.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.10.2025
20 974,76 € → 19 056,44 € · vähenes 1 918,32 € · sh tasumisgraafikus 19 056,44 € · graafiku lõpp 31.05.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.10.2025
Varasemad muutused
21 101,49 € → 20 974,76 € · vähenes 126,73 € · sh tasumisgraafikus 19 183,17 € · graafiku lõpp 31.05.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.10.2025
müügitulu 1 017 467,00 € · puhaskasum 123 462,00 €
müügitulu 382 560,00 € · puhaskasum 25 891,00 €
müügitulu 497 520,00 € · puhaskasum 61 737,00 €
müügitulu 504 998,00 € · puhaskasum 42 832,00 €
müügitulu 326 634,00 € · puhaskasum 113 198,00 €
müügitulu 133 275,00 € · puhaskahjum 166 319,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Lääne tn 2 · 80023 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50003289 / 5
müügitulu 145 353,00 € · puhaskahjum 18 317,00 €
müügitulu 293 746,00 € · puhaskasum 46 208,00 €
müügitulu 113 505,00 € · puhaskasum 31 310,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Papiniidu tn 31 · 80022 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50003289 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Papiniidu tn 31 · 80022 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50003289 / 2
müügitulu 39 732,00 € · puhaskasum 5 720,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.07.2026