Elevaare OÜ
Raamatupidamine, maksualane nõustamine
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 260 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 45 197,00 | 48 900,00 | 54 513,00 | 9 111,00 | 17 034,00 |
| Ärikasum (€) | 18 730,00 | 21 214,00 | 23 579,00 | -7 769,00 | 2 176,00 |
| Puhaskasum (€) | 23 443,00 | 16 367,00 | 20 646,00 | -4 954,00 | 8 531,00 |
| Varad (€) | 64 076,00 | 73 391,00 | 67 175,00 | 48 743,00 | 56 760,00 |
| Kohustised (€) | 7 379,00 | 9 135,00 | 4 467,00 | 2 064,00 | 1 550,00 |
| Omakapital (€) | 56 697,00 | 64 256,00 | 62 708,00 | 46 679,00 | 55 210,00 |
| Raha (€) | 4 083,00 | 7 273,00 | 6 965,00 | 4 428,00 | 14 048,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 56,8 tuh €
- Omakapital
- 55,2 tuh €
- Kohustised
- 1,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 991 €
- Tööjõumaksud
- 1,1 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 17 034,00 € · puhaskasum 8 531,00 €
müügitulu 9 111,00 € · puhaskahjum 4 954,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 54 513,00 € · puhaskasum 20 646,00 €
müügitulu 48 900,00 € · puhaskasum 16 367,00 €
müügitulu 45 197,00 € · puhaskasum 23 443,00 €
müügitulu 39 947,00 € · puhaskasum 22 803,00 €
müügitulu 39 817,00 € · puhaskasum 9 412,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 37 239,00 € · puhaskasum 12 864,00 €
müügitulu 4 264,00 € · puhaskasum 1 213,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Lible tn 4-4 · 10612 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50002732 / 4
müügitulu 3 303,00 € · puhaskasum 871,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026