A Kamin OÜ
Muud mujal liigitamata eriehitustööd
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 276 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 107 512,00 | 43 137,00 | 52 260,00 | 40 602,00 | 58 875,00 |
| Ärikasum (€) | 14 823,00 | -23 169,00 | 56,00 | -11 538,00 | 6 538,00 |
| Puhaskasum (€) | 11 093,00 | -23 868,00 | -266,00 | -11 533,00 | 8 942,00 |
| Varad (€) | 87 296,00 | 62 641,00 | 52 147,00 | 41 134,00 | 49 084,00 |
| Kohustised (€) | 11 568,00 | 10 782,00 | 3 553,00 | 4 073,00 | 6 080,00 |
| Omakapital (€) | 75 728,00 | 51 859,00 | 48 594,00 | 37 061,00 | 43 004,00 |
| Raha (€) | 76 755,00 | 57 766,00 | 43 539,00 | 39 712,00 | 43 918,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 49,1 tuh €
- Omakapital
- 43,0 tuh €
- Kohustised
- 6,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 11,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 3,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 959 €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 58 875,00 € · puhaskasum 8 942,00 €
müügitulu 40 602,00 € · puhaskahjum 11 533,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 52 260,00 € · puhaskahjum 266,00 €
müügitulu 43 137,00 € · puhaskahjum 23 868,00 €
müügitulu 107 512,00 € · puhaskasum 11 093,00 €
müügitulu 142 399,00 € · puhaskasum 34 685,00 €
müügitulu 93 171,00 € · puhaskasum 21 760,00 €
müügitulu 74 808,00 € · puhaskasum 17 838,00 €
müügitulu 47 088,00 € · puhaskasum 8 296,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Saue vald, Alliku küla, Kauri tee 8/2-3 · 76403 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50001950 / 3
müügitulu 37 853,00 € · puhaskasum 7 927,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026