CNC Stuudio OÜ
Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 285 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 16,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 588 347,00 | 767 827,00 | 629 540,00 | 614 986,00 | 617 574,00 |
| Ärikasum (€) | 86 582,00 | 108 999,00 | -34 258,00 | 4 294,00 | 45 519,00 |
| Puhaskasum (€) | 74 715,00 | 105 750,00 | -49 678,00 | -7 194,00 | 33 292,00 |
| Varad (€) | 331 077,00 | 563 669,00 | 437 833,00 | 372 129,00 | 345 284,00 |
| Kohustised (€) | 156 847,00 | 289 066,00 | 226 827,00 | 173 694,00 | 135 357,00 |
| Omakapital (€) | 174 230,00 | 274 603,00 | 211 006,00 | 198 435,00 | 209 927,00 |
| Raha (€) | 122 163,00 | 51 593,00 | 68 451,00 | 48 628,00 | 67 589,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 5,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 345 tuh €
- Omakapital
- 210 tuh €
- Kohustised
- 135 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 149 tuh €
- Riiklikud maksud
- 35,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 19,4 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Avaliku sektori maksed
2026
16,6 tuh € · 22 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 617 574,00 € · puhaskasum 33 292,00 €
müügitulu 614 986,00 € · puhaskahjum 7 194,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 629 540,00 € · puhaskahjum 49 678,00 €
müügitulu 767 827,00 € · puhaskasum 105 750,00 €
müügitulu 588 347,00 € · puhaskasum 74 715,00 €
müügitulu 405 268,00 € · puhaskasum 12 575,00 €
müügitulu 394 752,00 € · puhaskasum 10 105,00 €
müügitulu 349 941,00 € · puhaskasum 39 776,00 €
müügitulu 292 606,00 € · puhaskasum 19 908,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Varre tn 8 · 10138 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50001424 / 5
müügitulu 254 937,00 € · puhaskasum 51 743,00 €
Testera Grupp UÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50001424
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026