THM Agro OÜ
Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
01.11.2026 · Maksuvõlg muutus — 33 376,62 € → 33 376,62 € · sh tasumisgraafikus 30 992,58 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 291 päeva tagasi.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 10,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 29 216,00 | 41 682,00 | 41 716,00 | 41 253,00 | 35 756,00 |
| Ärikasum (€) | 6 701,00 | 11 642,00 | 8 871,00 | 19 069,00 | -11 379,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 983,00 | 8 894,00 | 626,00 | 12 486,00 | -27 186,00 |
| Varad (€) | 74 775,00 | 83 241,00 | 88 067,00 | 81 003,00 | 389 499,00 |
| Kohustised (€) | 66 549,00 | 66 121,00 | 70 321,00 | 50 771,00 | 386 453,00 |
| Omakapital (€) | 8 226,00 | 17 120,00 | 17 746,00 | 30 232,00 | 3 046,00 |
| Raha (€) | 2 681,00 | 4 569,00 | 15 511,00 | 55 510,00 | 53 994,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 389 tuh €
- Omakapital
- 3,0 tuh €
- Kohustised
- 386 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 8,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Riigihanked
2022–2022 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
10,5 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
33 376,62 € → 33 376,62 € · sh tasumisgraafikus 30 992,58 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
37 873,11 € → 33 376,62 € · vähenes 4 496,49 € · sh tasumisgraafikus 33 376,62 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
35 034,85 € → 37 873,11 € · suurenes 2 838,26 € · sh tasumisgraafikus 33 376,62 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
33 376,62 € → 35 034,85 € · suurenes 1 658,23 € · sh tasumisgraafikus 33 376,62 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
Varasemad muutused
35 760,66 € → 33 376,62 € · vähenes 2 384,04 € · sh tasumisgraafikus 33 376,62 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
32 692,51 € → 35 760,66 € · suurenes 3 068,15 € · sh tasumisgraafikus 35 760,66 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
35 760,66 € → 32 692,51 € · vähenes 3 068,15 € · sh tasumisgraafikus 32 692,51 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
37 562,81 € → 35 760,66 € · vähenes 1 802,15 € · sh tasumisgraafikus 35 760,66 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
38 144,70 € → 37 562,81 € · vähenes 581,89 € · sh tasumisgraafikus 35 760,66 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
40 528,74 € → 38 144,70 € · vähenes 2 384,04 € · sh tasumisgraafikus 38 144,70 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
40 163,43 € → 40 528,74 € · suurenes 365,31 € · sh tasumisgraafikus 40 528,74 € · graafiku lõpp 30.11.2027 · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
müügitulu 35 756,00 € · puhaskahjum 27 186,00 €
müügitulu 41 253,00 € · puhaskasum 12 486,00 €
müügitulu 41 716,00 € · puhaskasum 626,00 €
müügitulu 41 682,00 € · puhaskasum 8 894,00 €
müügitulu 29 216,00 € · puhaskasum 4 983,00 €
müügitulu 22 183,00 € · puhaskasum 805,00 €
müügitulu 12 025,00 € · puhaskahjum 163,00 €
müügitulu 26 222,00 € · puhaskasum 234,00 €
müügitulu 26 338,00 € · puhaskasum 4 135,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Rõuge vald, Harjuküla, Taga-Harju · 66120 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50001185 / 4
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Varstu vald, Harjuküla, Taga-Harju · 66120 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50001185 / 3
müügitulu 14 637,00 € · puhaskahjum 7 937,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.09.2026