Aktsiaselts Saarek Productions
Muu puu- ja köögivilja töötlemine ja säilitamine
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 290 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 9 380 534,00 | 16 586 418,00 | 11 994 982,00 | 8 173 426,00 | 12 417 610,00 |
| Ärikasum (€) | -264 209,00 | 966 465,00 | -471 946,00 | -1 309 248,00 | 923 178,00 |
| Puhaskasum (€) | -477 211,00 | 750 630,00 | -719 529,00 | -1 783 342,00 | 656 168,00 |
| Varad (€) | 14 309 455,00 | 9 437 474,00 | 13 796 107,00 | 14 074 740,00 | 9 200 921,00 |
| Kohustised (€) | 6 482 347,00 | 1 109 736,00 | 6 187 898,00 | 8 249 873,00 | 2 719 886,00 |
| Omakapital (€) | 7 827 108,00 | 8 327 738,00 | 7 608 209,00 | 5 824 867,00 | 6 481 035,00 |
| Raha (€) | 880 124,00 | 200 684,00 | 228 220,00 | 499 541,00 | 200 533,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 38,00 | 33,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 9,2 mln €
- Omakapital
- 6,5 mln €
- Kohustised
- 2,7 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,1 mln €
- Riiklikud maksud
- 155 tuh €
- Tööjõumaksud
- 89,2 tuh €
- Töötajaid
- 27,00
Riigihanked
2026–2026 · Riigihangete register
- Korraldatud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 12 417 610,00 € · puhaskasum 656 168,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 8 173 426,00 € · puhaskahjum 1 783 342,00 €
müügitulu 11 994 982,00 € · puhaskahjum 719 529,00 €
müügitulu 16 586 418,00 € · puhaskasum 750 630,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 9 380 534,00 € · puhaskahjum 477 211,00 €
müügitulu 15 684 822,00 € · puhaskasum 839 640,00 €
müügitulu 14 183 546,00 € · puhaskasum 547 948,00 €
müügitulu 15 102 353,00 € · puhaskasum 2 355 656,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Mändjala küla, Reio · 93871 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50001038 / 9
müügitulu 11 482 742,00 € · puhaskasum 116 260,00 €
Nasdaq CSD SE – Aktsiaraamatu pidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50001038 / 7
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
3 834 698,91 € · pandipidaja Swedbank AS
639 116,49 € · pandipidaja Swedbank AS
1 917 349,46 € · pandipidaja Swedbank AS
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Kommertspandi avamiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.07 · 30.06 · kanne 2 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50001038 / 2
Õiguslik vorm muutus: Aktsiaselts · AS · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Aktsiaselts Saarek Productions: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50001038
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026