Respo Holding OÜ
Valdusfirmade tegevus
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 310 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Ärikasum (€) | -248,00 | -155,00 | -163,00 | -295,00 | -2 681,00 |
| Puhaskasum (€) | 188 759,00 | 449 849,00 | 408 806,00 | 202 808,00 | 279 181,00 |
| Varad (€) | 192 857,00 | 537 848,00 | 927 654,00 | 1 044 461,00 | 1 103 181,00 |
| Kohustised (€) | 0,00 | 107 461,00 | 514 750,00 | 837 555,00 | 819 902,00 |
| Omakapital (€) | 192 857,00 | 430 387,00 | 412 904,00 | 206 906,00 | 283 279,00 |
| Raha (€) | 1 241,00 | 1 245,00 | 263 615,00 | 291 325,00 | 240 286,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,1 mln €
- Omakapital
- 283 tuh €
- Kohustised
- 820 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 279 181,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 202 808,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 408 806,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 449 849,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 188 759,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 171 002,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 179 962,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 179 930,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Otepää vald, Mägestiku küla, Soome · 67414 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20069808 / 6
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 112 355,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Otepää vald, Pühajärve küla, Uus-Aasa · 67414 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20069808 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 87 927,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel)
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 28.08.2026