Malvar OÜ
Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 326 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 9,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 151 348,00 | 220 458,00 | 334 559,00 | 335 392,00 | 373 698,00 |
| Ärikasum (€) | -9 129,00 | 4 068,00 | 47 543,00 | 26 324,00 | 23 379,00 |
| Puhaskasum (€) | -9 253,00 | 4 042,00 | 47 085,00 | 20 603,00 | 14 497,00 |
| Varad (€) | 21 016,00 | 35 457,00 | 73 827,00 | 220 622,00 | 248 289,00 |
| Kohustised (€) | 18 202,00 | 28 601,00 | 19 886,00 | 146 078,00 | 159 248,00 |
| Omakapital (€) | 2 814,00 | 6 856,00 | 53 941,00 | 74 544,00 | 89 041,00 |
| Raha (€) | 1 662,00 | 17 256,00 | 52 955,00 | 21 785,00 | 29 278,00 |
| Töötajate arv | — | — | 5,00 | 6,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 248 tuh €
- Omakapital
- 89,0 tuh €
- Kohustised
- 159 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 144 tuh €
- Riiklikud maksud
- 14,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,4 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Avaliku sektori maksed
2026
9,1 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 373 698,00 € · puhaskasum 14 497,00 €
müügitulu 335 392,00 € · puhaskasum 20 603,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 334 559,00 € · puhaskasum 47 085,00 €
müügitulu 220 458,00 € · puhaskasum 4 042,00 €
müügitulu 151 348,00 € · puhaskahjum 9 253,00 €
müügitulu 124 028,00 € · puhaskahjum 7 312,00 €
müügitulu 150 256,00 € · puhaskasum 7 010,00 €
müügitulu 91 137,00 € · puhaskahjum 3 703,00 €
müügitulu 23 023,00 € · puhaskahjum 1 746,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Metsa tn 31 · 11618 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10203518 / 5
müügitulu 16 364,00 € · puhaskasum 1 588,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Roheline Elu UÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10203518
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026