HEISI IT OÜ
Arvutialased konsultatsioonid
01.11.2026 · Maksuvõlg muutus — 130 036,65 € → 130 036,65 € · sh tasumisgraafikus 68 029,98 € · graafiku lõpp 31.07.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 334 päeva tagasi.
2025. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 18.12.2025: SITREP arendus- ja hooldustööd.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,2 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 607 101,00 | 810 630,00 | 741 755,00 | 683 588,00 | 1 508 758,00 |
| Ärikasum (€) | 89 159,00 | 75 030,00 | -85 532,00 | -75 854,00 | 376 665,00 |
| Puhaskasum (€) | 83 585,00 | 72 849,00 | -96 706,00 | -74 438,00 | 376 234,00 |
| Varad (€) | 321 583,00 | 489 721,00 | 252 553,00 | 191 754,00 | 767 368,00 |
| Kohustised (€) | 83 618,00 | 193 907,00 | 108 445,00 | 122 084,00 | 321 090,00 |
| Omakapital (€) | 237 965,00 | 295 814,00 | 144 108,00 | 69 670,00 | 446 278,00 |
| Raha (€) | 173 396,00 | 93 138,00 | 110 136,00 | 90 486,00 | 113 049,00 |
| Töötajate arv | — | — | 12,00 | 14,00 | 22,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2025Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2025Töötajate arv kasvas aastaga 14-lt 22-le.
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 767 tuh €
- Omakapital
- 446 tuh €
- Kohustised
- 321 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 288 tuh €
- Riiklikud maksud
- 151 tuh €
- Tööjõumaksud
- 107 tuh €
- Töötajaid
- 23,00
Riigihanked
2018–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 33
- Teadaolev maht
- Vähemalt 52,5 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
1,2 mln € · 108 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
130 036,65 € → 130 036,65 € · sh tasumisgraafikus 68 029,98 € · graafiku lõpp 31.07.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
132 305,06 € → 130 036,65 € · vähenes 2 268,41 € · sh tasumisgraafikus 74 631,98 € · graafiku lõpp 31.07.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
114 254,97 € → 132 305,06 € · suurenes 18 050,09 € · sh tasumisgraafikus 74 631,98 € · graafiku lõpp 31.07.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
74 631,98 € → 114 254,97 € · suurenes 39 622,99 € · sh tasumisgraafikus 74 631,98 € · graafiku lõpp 31.07.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
Varasemad muutused
89 176,86 € → 74 631,98 € · vähenes 14 544,88 € · sh tasumisgraafikus 74 631,98 € · graafiku lõpp 31.07.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
97 692,86 € → 89 176,86 € · vähenes 8 516,00 € · sh tasumisgraafikus 74 631,98 € · graafiku lõpp 31.07.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
83 147,98 € → 97 692,86 € · suurenes 14 544,88 € · sh tasumisgraafikus 83 147,98 € · graafiku lõpp 31.07.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
90 706,98 € → 83 147,98 € · vähenes 7 559,00 € · sh tasumisgraafikus 83 147,98 € · graafiku lõpp 31.07.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
müügitulu 1 508 758,00 € · puhaskasum 376 234,00 €
Peeter Tars sai osanikuks: 13,01% · 374,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10203304 / 13, Kanne Ä 10203304 / 12
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 105 · 11312 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10203304 / 11
müügitulu 683 588,00 € · puhaskahjum 74 438,00 €
müügitulu 741 755,00 € · puhaskahjum 96 706,00 €
müügitulu 810 630,00 € · puhaskasum 72 849,00 €
müügitulu 607 101,00 € · puhaskasum 83 585,00 €
müügitulu 503 221,00 € · puhaskasum 91 044,00 €
müügitulu 335 038,00 € · puhaskasum 48 709,00 €
müügitulu 390 886,00 € · puhaskasum 23 677,00 €
müügitulu 228 216,00 € · puhaskasum 8 583,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Suur-Karja tn 5 · 10140 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10203304 / 7
müügitulu 203 077,00 € · puhaskasum 8 186,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
HEISI IT OÜ: Kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10203304 / 3
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õnnelikud juurutused OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10203304
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 10.10.2026