EML OÜ
Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist)
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 338 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 72 650,00 | 151 537,00 | 114 468,00 | 86 169,00 | 93 127,00 |
| Ärikasum (€) | 45 782,00 | 23 381,00 | 58 527,00 | 9 248,00 | 5 798,00 |
| Puhaskasum (€) | 45 790,00 | 23 498,00 | 58 644,00 | 9 343,00 | 5 810,00 |
| Varad (€) | 241 148,00 | 281 921,00 | 188 726,00 | 200 601,00 | 250 786,00 |
| Kohustised (€) | 25 548,00 | 42 823,00 | 10 984,00 | 13 516,00 | 57 891,00 |
| Omakapital (€) | 215 600,00 | 239 098,00 | 177 742,00 | 187 085,00 | 192 895,00 |
| Raha (€) | 57 242,00 | 38 982,00 | 24 184,00 | 27 223,00 | 1 386,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 251 tuh €
- Omakapital
- 193 tuh €
- Kohustised
- 57,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 20,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 93 127,00 € · puhaskasum 5 810,00 €
müügitulu 86 169,00 € · puhaskasum 9 343,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 114 468,00 € · puhaskasum 58 644,00 €
müügitulu 151 537,00 € · puhaskasum 23 498,00 €
müügitulu 72 650,00 € · puhaskasum 45 790,00 €
müügitulu 55 141,00 € · puhaskasum 30 558,00 €
müügitulu 56 206,00 € · puhaskasum 34 697,00 €
müügitulu 52 641,00 € · puhaskasum 32 717,00 €
müügitulu 47 880,00 € · puhaskasum 31 851,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Mäeküla, Metsanurga · 62013 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20069699 / 4
müügitulu 877,00 € · puhaskasum 191,00 €
Erik Mõisa – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20069699 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026