Stetind OÜ
Valdusfirmade tegevus
30.09.2026 · Registriandmete muudatus kanti registrisse — Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Käru tn 9/1 · 11314 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10202768 / 8
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 345 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 96 000,00 | 100 762,00 | 96 000,00 | 112 200,00 | 115 200,00 |
| Ärikasum (€) | 54 622,00 | 53 152,00 | 46 927,00 | 134 769,00 | -134 221,00 |
| Puhaskasum (€) | 95 431,00 | 189 113,00 | 932 310,00 | 588 855,00 | -122 550,00 |
| Varad (€) | 1 413 068,00 | 1 470 533,00 | 2 296 561,00 | 2 880 265,00 | 2 442 701,00 |
| Kohustised (€) | 436,00 | 18 788,00 | 3 972,00 | 120 042,00 | 5 028,00 |
| Omakapital (€) | 1 412 632,00 | 1 451 745,00 | 2 292 589,00 | 2 760 223,00 | 2 437 673,00 |
| Raha (€) | 576 332,00 | 626 796,00 | 198 140,00 | 595 479,00 | 25 091,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,4 mln €
- Omakapital
- 2,4 mln €
- Kohustised
- 5,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 24,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 6,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Käru tn 9/1 · 11314 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10202768 / 8
müügitulu 115 200,00 € · puhaskahjum 122 550,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 112 200,00 € · puhaskasum 588 855,00 €
Euan Finn Losvik – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10202768 / 7
müügitulu 96 000,00 € · puhaskasum 932 310,00 €
müügitulu 100 762,00 € · puhaskasum 189 113,00 €
müügitulu 96 000,00 € · puhaskasum 95 431,00 €
müügitulu 99 600,00 € · puhaskasum 80 302,00 €
müügitulu 99 600,00 € · puhaskasum 729 255,00 €
müügitulu 99 800,00 € · puhaskasum 265 189,00 €
müügitulu 99 600,00 € · puhaskasum 97 152,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Saku tn 13a · 11314 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10202768 / 3
müügitulu 101 600,00 € · puhaskasum 98 557,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.10.2026