Ardevos OÜ
Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused
24.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 347 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 120 353,00 | 100 125,00 | 92 795,00 | 75 469,00 | 51 036,00 |
| Ärikasum (€) | 553,00 | 9 227,00 | -22 799,00 | -1 549,00 | -3 021,00 |
| Puhaskasum (€) | -514,00 | 9 227,00 | -22 805,00 | -1 550,00 | -3 021,00 |
| Varad (€) | 8 154,00 | 11 320,00 | 10 035,00 | 10 614,00 | 16 751,00 |
| Kohustised (€) | 16 346,00 | 10 008,00 | 7 028,00 | 9 157,00 | 18 303,00 |
| Omakapital (€) | -8 192,00 | 1 312,00 | 3 007,00 | 1 457,00 | -1 552,00 |
| Raha (€) | 7 273,00 | 9 917,00 | 4 933,00 | 6 976,00 | 12 036,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 16,8 tuh €
- Omakapital
- -1,6 tuh €
- Kohustised
- 18,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 11,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,1 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 51 036,00 € · puhaskahjum 3 021,00 €
müügitulu 75 469,00 € · puhaskahjum 1 550,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 92 795,00 € · puhaskahjum 22 805,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 100 125,00 € · puhaskasum 9 227,00 €
müügitulu 120 353,00 € · puhaskahjum 514,00 €
müügitulu 127 475,00 € · puhaskasum 10 804,00 €
müügitulu 98 654,00 € · puhaskahjum 21 969,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Valge tn 13 · 11415 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10202621 / 12
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Valge tn 13 · 11415 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10202621 / 11
müügitulu 62 992,00 € · puhaskasum 237,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pirita tee 26c/1-10 · 10127 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10202621 / 8
müügitulu 36 405,00 € · puhaskasum 144,00 €
Taluri OÜ sai osanikuks: 10,47% · 300,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10202621 / 7
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 22 072,00 € · puhaskasum 1 398,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Ardevos OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10202621
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026