BonaDenta OÜ
Hambaravi
17.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 8 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Lääne-Viru maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 38,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 144 979,00 | 151 164,00 | 142 000,00 | 127 853,00 | 108 882,00 |
| Ärikasum (€) | 10 879,00 | 13 534,00 | 3 188,00 | 8 132,00 | -8 054,00 |
| Puhaskasum (€) | 10 583,00 | 13 227,00 | 2 737,00 | 7 784,00 | -8 247,00 |
| Varad (€) | 59 428,00 | 68 829,00 | 77 372,00 | 80 119,00 | 70 301,00 |
| Kohustised (€) | 19 873,00 | 15 573,00 | 21 379,00 | 16 343,00 | 14 771,00 |
| Omakapital (€) | 39 555,00 | 53 256,00 | 55 993,00 | 63 776,00 | 55 530,00 |
| Raha (€) | 26 065,00 | 5 880,00 | 21 545,00 | 15 008,00 | 19 179,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 70,3 tuh €
- Omakapital
- 55,5 tuh €
- Kohustised
- 14,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 7,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 7,5 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
38,0 tuh € · 78 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 1 146,29 € · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026
2 488,60 € → 488,60 € · vähenes 2 000,00 € · vanima nõude tähtpäev 10.09.2026
müügitulu 108 882,00 € · puhaskahjum 8 247,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 127 853,00 € · puhaskasum 7 784,00 €
müügitulu 142 000,00 € · puhaskasum 2 737,00 €
müügitulu 151 164,00 € · puhaskasum 13 227,00 €
müügitulu 144 979,00 € · puhaskasum 10 583,00 €
müügitulu 138 009,00 € · puhaskasum 19 288,00 €
müügitulu 162 149,00 € · puhaskahjum 2 954,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 188 308,00 € · puhaskasum 5 367,00 €
müügitulu 158 717,00 € · puhaskahjum 11 593,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tamsalu linn, Tehnika tn 1a · 46107 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 40038126 / 3
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Tamsalu vald, Tamsalu linn, Tehnika tn 1a · 46107 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 40038126 / 2
müügitulu 166 804,00 € · puhaskasum 9 407,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026