Tatkraft Invest OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 22 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 65 413,00 | 790 527,00 | 512 286,00 |
| Puhaskasum (€) | 17 418,00 | 224 352,00 | 404 016,00 |
| Varad (€) | 2 276 930,00 | 2 530 584,00 | 2 859 102,00 |
| Kohustised (€) | 980 606,00 | 1 009 908,00 | 934 410,00 |
| Omakapital (€) | 1 296 324,00 | 1 520 676,00 | 1 924 692,00 |
| Raha (€) | 119 841,00 | 16 101,00 | 24 910,00 |
| Töötajate arv | 1,00 | 1,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,9 mln €
- Omakapital
- 1,9 mln €
- Kohustised
- 934 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
- Riiklikud maksud
- 5,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 5,9 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Muutused
müügitulu 512 286,00 € · puhaskasum 404 016,00 €
müügitulu 790 527,00 € · puhaskasum 224 352,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 65 413,00 € · puhaskasum 17 418,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 142 · 11317 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10201195 / 6
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Tatkraft Invest OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10201195
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.09.2026