PT Varahalduse OÜ
Finantsnõustamine
08.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 39 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 120 984,00 | 78 130,00 | 151 251,00 | 179 764,00 | 215 320,00 |
| Ärikasum (€) | 82 607,00 | 150 252,00 | 118 407,00 | 131 325,00 | 170 960,00 |
| Puhaskasum (€) | 418 568,00 | 159 753,00 | 186 103,00 | 184 892,00 | 198 465,00 |
| Varad (€) | 534 280,00 | 717 237,00 | 756 809,00 | 1 286 071,00 | 1 436 591,00 |
| Kohustised (€) | 38 266,00 | 108 769,00 | 27 239,00 | 34 921,00 | 56 364,00 |
| Omakapital (€) | 496 014,00 | 608 468,00 | 729 570,00 | 1 251 150,00 | 1 380 227,00 |
| Raha (€) | 50 082,00 | 3 389,00 | 21 780,00 | 8 519,00 | 237 822,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,4 mln €
- Omakapital
- 1,4 mln €
- Kohustised
- 56,4 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 153 tuh €
- Riiklikud maksud
- 12,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,7 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
221,62 € → 323,62 € · suurenes 102,00 € · vanima nõude tähtpäev 01.10.2026
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Staapli tn 3-69 · 10415 · kanne 10 · Menetlus: Kandeavaldus nr 6334501, Kanne Ä 10200494 / 10
müügitulu 215 320,00 € · puhaskasum 198 465,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 179 764,00 € · puhaskasum 184 892,00 €
müügitulu 151 251,00 € · puhaskasum 186 103,00 €
müügitulu 78 130,00 € · puhaskasum 159 753,00 €
müügitulu 120 984,00 € · puhaskasum 418 568,00 €
müügitulu 104 720,00 € · puhaskasum 79 047,00 €
müügitulu 73 660,00 € · puhaskasum 47 736,00 €
müügitulu 54 808,00 € · puhaskasum 27 832,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Staapli tn 3-101 · 10415 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10200494 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Staapli tn 3 · 10415 · kanne 6 · Menetlus: Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10200494 / M1, Kanne Ä 10200494 / 6
müügitulu 5 400,00 € · puhaskasum 5 079,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Paldiski mnt 227-42 · 13520 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10200494 / 3
müügitulu 7 447,00 € · puhaskasum 6 090,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.08.2026